نرخ کرایه‌های تاکسی، اتوبوس و مترو از اردیبهشت اعمال می‌شود

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی تهران از اعمال نرخ کرایه‌های تاکسی، اتوبوس و مترو از اردیبهشت ماه خبر داد.

به گزارش آژانس خبری ریحان، سید جعفر تشکری هاشمی در گفت و گو با ایرنا درباره افزایش نرخ کرایه های تاکسی، اتوبوس و مترو اظهار داشت: بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران و روال هر ساله، نرخ کرایه ها افزایش یافته اما بر اساس همین مصوبه اعمال کرایه ها از اردیبهشت ماه در نظر گرفته شده است.

به گفته وی، نرخ کرایه‌ های تاکسی، اتوبوس و مترو نیز از سوی شورای اسلامی شهر تهران تصویب شده و از ابتدای اردیبهشت ماه اجرا می شود.

وی افزود: همچنین طبق قانون، تشخصی محدوده مکانی، نوع و تعداد خودرو و زمان اعمال محدودیت های طرح ترافیک با شورای ترافیک شهر تهران است.

تشکری هاشمی با بیان اینکه شورای اسلامی شهر تهران میزان عوارض طرح ترافیک را تصویب می‌کند، اعلام کرد: شروع زمان طرح و زمان آغاز دریافت عوارض طرح ترافیک نیز بر عهده شورای ترافیک شهر تهران است.

وی تاکید کرد: با اعلام اجرای طرح ترافیک، خودرو مسافرانی که هنوز داخل شهر هستند و از تهران خارج نشدند نیز مشمول پرداخت عوارض شهرداری تهران می‌شوند.

تشکری هاشمی درباره برخی افزایش نرخ خدمات در پارکینگ های شهر تهران نیز اظهار داشت: این افزایش درست است و مقرر بود از ابتدای سال جاری این افزایش قیمت اعمال شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://reihaan.ir/?p=13107

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: