مربی موسیقی، سارق از آب در آمد

جانشین پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مرد سابقه داری که خود را در فضای مجازی به زنان، مربی موسیقی معرفی و پس از سرقت اموالشان متواری می‌شد، خبر داد.

آژانس خبری ریحان :

سرهنگ کارآگاه سعداله گزافی گفت: پرونده ای اواخر سال گذشته با موضوع سرقت به عنف اموال و مدارک هویتی یک زن به پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد.

به گزارش پلیس، جانشین پلیس آگاهی تهران بزرگ عنوان کرد: شاکی با حضور در پلیس آگاهی اظهار داشت که با مردی در فضای مجازی که خود را مربی موسیقی معرفی می‌کرد آشنا شده است و پس از قرار ملاقات برای آشنایی بیشتر، مرد فراری در یک فرصت مناسبی همه اموال با ارزش و مدارک هویتی وی را سرقت و به سرعت از محل متواری شده و از آن تاریخ دیگر از وی اطلاعی در دست ندارد.

سرهنگ گزافی افزود: با شیوه و شگردهای پلیسی و اطلاعاتی، هویت و مخفیگاه متهم که از مجرمان حرفه ای بود در جنوب تهران شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی در یک عملیات پلیسی، متهم در مخفیگاهش دستگیر شد.

وی از کشف تعدادی از اموال مسروقه از مخفیگاه متهم خبر داد و گفت: در بازرسی از این محل تعداد ۵ دستگاه تلفن همراه بدون کارتن به مارک‌های مختلف، ۷ عدد کارتن خالی گوشی موبایل با مارک آیفون و یک عدد گواهینامه مربوط به شخص ثالث کشف و توقیف شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی در بازجوئی‌های اولیه به ۴ فقره سرقت و اغفال مشابه زنان اعتراف و در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی مال باختگان شناسایی شده‌اند.

سرهنگ گزافی گفت: اقدامات تکمیلی در راستای روشن شدن زوایای پنهان موضوع در دست اقدام است و با هماهنگی مقام قضائی متهم در اختیار پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://reihaan.ir/?p=12914

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: