عکس | تشریح قتل پزشک به سبک سریال خونسرد

مرد پزشک و همدستش که به سبک سریال خونسرد برادرش را به قتل رسانده بودند ،به تشریح این جنایت پرداختند.

مرد پزشک با همدستی دستیارش، آذر سال گذشته در کلینیک پزشکی در خیابان فرشته برادرش را به سبک سریال خونسرد به قتل رساند. ماموران در آنجا دفترچه ای که دست نوشته برادر مقتول بود را یافتندکه در آن نوشته شده بود ، دستبند ، چاقو ، تیغ چراحی ، چسب پهن ، ویلچر ، کیسه زباله ،دستکش بخریم و بعد امضا و اثر انگشت او را در سفته و چک بگذاریم و جسد را انتقال دهیم. دیروز متهمان برای آخرین جلسه تحقیقات نزد محمد مهدی براعه ،بازپرس شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی تهران منتقل شدند.

مهرداد ۲۲ ساله معروف به قاتل خونسرد در اظهاراتش گفت : مرد پزشک از برادرش ۴ میلیارد تومان قرض کرد اما پول را نپرداخت و کارشان به دادگاه کشید. بعد نقشه قتل را طراحی کرد و بعد از بیهوش کردن برادرش ، از او امضاء و اثر انگشت گرفتیم و مثل سریال خونسرد رگ دستش را بریدیم.

برادر مقتول -متهم دیگرپرونده – نیز در این جلسه گفت : با برادرش اختلاف داشته اما در قتل نقشی نداشت و دستیارش این جنایت را مرتکب شد.

پرونده متهمان به زودی با صدور کیفرخواست به اتهام مشارکت در قتل عمدی و مشارکت در جنایت برمیت از شعبه سوم دادسرای جنایی تهران به دادگاه کیفری یک استان تهران ارسال خواهد شد. 

 
در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://reihaan.ir/?p=18643

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: