عارف روش سرپرست کانون زبان استان گیلان شد

عارف روش- کانون زبان گیلان- آژانس خبری ریحان

به گزارش آژانس خبری ریحان، این مراسم ۲ تیر ۱۴۰۱ با حضور جمعی از مسئولان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و کانون زبان استان گیلان در رشت صورت‌گرفت.

توسعه مراکز آموزشی و افزایش زبان‌آموزان در اولویت باشد

سرپرست کانون استان گیلان در این مراسم با قدردانی از تلاش‌های سید‌‌مجید محمد‌نژاد، به ترسیم چشم‌انداز برنامه‌های کانون زبان استان، با نگاهی ویژه به اولویت‌ها و اهداف کلان این مجموعه در سطح کشور پرداخت و رسالت «عارف روشن»، سرپرست این کانون را خطیر و ارزش‌مند توصیف‌کرد.

وی برهمین اساس نیز «وفاق و هم‌دلی» و «بهره‌گیری از دانش همکاران» را از شاخصه‌های کانون زبان دانست و رعایت «انضباط اداری‌-مالی» و «پرهیز از عملکرد جزیره‌ای» را از دلایل موفقیت این مجموعه در گذشته و حال برشمرد.

میرعظیمی هم‌چنین «درآمد‌زایی توأم با کیفیت‌بخشی به آموزش‌ها» و «توجه به پیوست‌های فرهنگی» را از اولویت‌های کانون زبان عنوان‌کرد و با بیان‌این که «الگو‌سازی برای زبان‌آموزان» از رسالت‌های کارکنان و مدرسان این مجموعه محسوب‌می‌شود، تصریح‌کرد: جایگاه‌ها اعتباری است و «فعالیت‌های اثر‌بخش، راز ماندگاری» در مجموعه‌های فرهنگی و آموزشی  به شمار‌می‌رود.

او در عین‌حال «توسعه مراکز آموزشی» در سطح استان، «افزایش زبان‌آموزان» و «افزایش‌تعاملات درون و برون‌سازمانی» را ضروری قلمداد‌کرد و با هم‌خانواده‌ توصیف‌کردن کانون پرورش فکری و کانون زبان تصریح‌کرد: برای موفقیت روز‌افزون این مجموعه تلاش خواهیم‌کرد.

تلاش، کوشش و هم‌دلی، کلید‌واژه‌های دست‌یابی به موفقیت

سید‌مجید‌محمد‌نژاد هم از مساعدت مسئولان و همکاران در دوران ۱۹ ماه مدیریت خود در کانون زبان تشکر‌کرد و هم‌گامی مدیران و کارکنان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان را ارزش‌مند توصیف‌کرد.

وی در ادامه به اهمیت تقویت «نگاه تحول‌خواهی و تحول‌گرایی» در کانون زبان اشاره و «تلاش، کوشش و هم‌دلی» را به کلید‌واژه‌های دست‌یابی به موفقیت دانست.

محمد‌نژاد در همین‌حال، گزارشی از روند رو به رشد کانون زبان استان و مدیریت روز های کرونایی ارایه‌داد و افزود: طی این ایام برای توسعه ۱۶ مرکز آموزشی این مجموعه در سطح استان و افزایش زبان‌‌‌آموزان، گام‌های بلندی برداشته‌ایم.

آرزوی موفقیت برای «عارف روشن» در رأس کانون زبان استان گیلان، پایان‌بخش‌سخنان محمد‌نژاد در این آیین بود.

افزایش مخاطبان  کانون زبان در سرلوحه برنامه‌ها

عارف‌روشن هم‌ با قدردانی از بذل‌توجه و حمایت‌های مسئولان کانون کشور و استان اظهار‌کرد: توسعه همه‌جانبه مد نظر قرار‌خواهد‌گرفت و برای ارتقای جایگاه کانون زبان استان گیلان و افزایش زبان‌آموزان با همکاری تمامی همکاران تلاش می‌کنیم.

او در ادامه به خدمات سید‌مجید‌محمد‌نژاد اشاره و از تلاش‌‌های ارزنده وی در سمت مدیر کانون زبان استان گیلان قدردانی‌کرد.

انتخاب مدیران از مجموعه کانون زبان، یک فرصت است

معاون فرهنگی کانون استان گیلان هم از حاضران در این مراسم بود و ضمن آرزوی موفقیت برای «عارف روشن» و «سید‌مجید‌محمد‌نژاد» گفت: انتخاب مدیران از میان کارکنان کانون زبان یک فرصت مناسب و بیان‌گر ظرفیت‌های سرمایه‌های انسانی همکاران به‌شمار‌می‌رود.

خدیجه تقی‌پور که پیشینه مدیریت کانون زبان استان گیلان را در کارنامه‌دارد، به جایگاه این مجموعه  در سطح کشور و در میان خانواده‌ها  اشاره و افزایش تعامل و همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و کانون زبان را یک ضرورت خواند.

بیان‌دیدگاه‌های از سوی همکاران کانون زبان، اهدای لوح سپاس سید‌مجید‌محمد‌نژاد و حکم سرپرستی عارف‌روشن،  به امضای غلامرضا‌کیانی، مدیر‌کانون زبان کشور، پایان‌بخش این مراسم در سالن اجتماعات اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان در رشت بود.

یادآور‌می‌شود، عارف‌روشن دارای مدرک کارشناسی ارشد حسابداری است و طی ۱۹ سال فعالیت در کانون زبان استان گیلان، مسئولیت ۲ مرکز شاخص این مجموعه در رشت را برعهده داشته‌است.

گفتنی است، سیدمجید محمدنژاد از بهمن سال ۱۳۹۹ مدیریت کانون زبان استان گیلان را عهده‌دار بود.

همچنین روشن از سال ۸۱ همکاری خود را با کانون زبان ایران آغاز کرده است و سمت‌هایی همچون مسئول امور مدرسان، مسئول امور زبان‌آموزان، مسئول مرکز برادران رشت و مسئول مرکز نامجو در این استان را برعهده داشته است.

66666666666

5

3

1

منبع

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://reihaan.ir/?p=4938

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: