۳۱ هزار میلیارد تومان کالاهای اموال تملیکی تعیین تکلیف شد

سخنگوی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی گفت: بیش از ۳۱ هزار میلیارد تومان کالا در سال گذشته به روش‌های مختلف شامل استرداد، اعاده، انهدام و فروش تعیین تکلیف شده است.

به گزارش آژانس خبری ریحان، صاحب حجتی روز چهارشنبه در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان در بخش انهدام، چهار هزار و ۲۲۰ میلیارد تومان در بخش استرداد، ۱۱ هزار و ۱۲۴ میلیارد تومان در بخش فروش و ۱۵ هزار و ۳۲ میلیارد تومان در بخش اعاده کالاهای این سازمان تعیین تکلیف شد.

وی ادامه داد: ارزش پرونده‌های تعیین تکلیف شده بر حسب نوع اقدام در سال ۱۴۰۱ نسبت به سال ۱۴۰۰ معادل ۳۰۶درصد رشد یافت.

سخنگوی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی تأکید کرد: رشد ۴۲۲ درصدی در بخش فروش، هزار و ۲۵ درصدی در بخش اعاده کالاها، ۲۰ درصد در بخش استرداد و ۵۱ درصد در بخش انهدام را شاهد هستیم.

حجتی با اشاره به رشد محسوس میزان فروش کالاها از آذرماه سال ۱۴۰۰ گفت: سازمان در ماه‌های مهر و آبان سال گذشته ۲ مزایده فوق‌العاده در خصوص یک هزار و ۶۲ خودرو وارداتی برگزار کرد که مبلغ سه هزار و ۱۶۰ میلیارد تومان فروش داشته است.

وی خاطرنشان کرد: علت رشد فزاینده فروش در دی‌ماه ۱۴۰۱ نیز عرضه ماشین‌آلات راه‌سازی در مزایده‌های سراسری سازمان بوده است.

سخنگوی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی با بیان اینکه میزان فروش در دوازده‌ماهه سال ۱۴۰۱ نسبت به سال قبل حدود ۵۰۰ درصد رشدیافته است گفت: میزان فروش ۶ برابر شده است.

وی عنوان کرد: بیشترین میزان سهم روش‌های فروش سازمان در دوازده‌ماهه سال ۱۴۰۱ مربوط به مزایده الکترونیکی سراسری در بستر سامانه تدارکات دولت با ۷۱ درصد است.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://reihaan.ir/?p=14544

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: