به گزارش آژانس خبری ریحان؛ مسئول روابط عمومی هیات فوتبال استان گیلان اظهار داشت: از سوی کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسامی داوران هفته بیستم لیگ دسته اول مشخص شد که داوران دربی گیلان در لیگ دسته اول نیز معرفی شدند.

علیرضا وهابی افزود: با توجه به اعلام کمیته داوران فداسیون فوتبال ، کوپال نظامی به عنوان داور دیدار تیم های داماش و ملوان بندرانزلی انتخاب شده که عبدالعلی شکرگزار و محمدرضا فتحی ، به عنوان کمک داور در این دیدار حضور می یابند.

وی ادامه داد: همچنین ابوالفضل حسینی به عنون داور چهارم در دربی گیلان در لیگ دسته اول حضور خواهد یافت و علی نقی مصطفی نژاد نیز وظیفه نظارات بر گروه داوری بازی تیم های داماش و ملوان بندرانزلی را بر عهده خواهد داشت.

مسئول روابط عمومی هیات فوتبال گیلان بیان کرد: تیم های فوتبال داماش و ملوان بندرانزلی عصر روز یکشنبه هفته آینده ۲۹ دی ماه در هفته بیستم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم خواهند رفت.

وهابی به گروه داوری بازی تیمهای سپیدرود و نیروی زمینی تهران نیز اشاره و خاطرنشان کرد: مهرداد خسروی نیز به عنوان داور این دیدار انتخاب شده که اسماعیل احمدی و محمدرضا طیری به عنوان کمک داور، وی را در این دیدار همراهی خواهند کرد.

وی اضافه کرد: همچنین بهمن ممشلی به عنوان داور چهارم و محمدحسین اسدی به عنوان ناظر گروه داوری ، در دیدار تیم های فوتبال سپیدرود رشت و نیروی زمینی تهران حضور خواهند یافت.

تیم های فوتبال سپیدرود رشت و نیروی زمینی تهران عصر روز شنبه هفته آینده ۲۸ دی ماه ، در هفته بیستم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم می روند.

تا پایان هفته نوردهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، داماش با کسب ۲۸ امتیاز در مکان نهم ، سپیدرود رشت با ۱۸ امتیاز در مکان پانزدهم و ملوان بندرانزلی با ۱۷ امتیاز در مکان شانزدهم جدول رده بندی قرار دارند.

منبع:ایرنا

منتظرتان هستیم