به گزارش آژانس خبری ریحان؛ سرهنگ رسول عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگاران در مرکز فرماندهی انتظامی لاهیجان، با اعلام این خبر گفت: در پی دریافت گزارشی مبنی بر فعالیت یک باند قاچاق موادمخدر در سطح شهرستان لاهیجان، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر با انجام تحقیقات میدانی از صحت موضوع اطمینان حاصل کردند، افزود: در ادامه تحقیقات سرکرده اصلی این باند و مخفیگاه وی در شهر لاهیجان شناسائی شد.

وی ادامه داد: با اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته و محرز شدن حضور عوامل این باند در محل مورد نظر، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر با هماهنگی قضائی به مکان مورد نظر اعزام شدند.

سرهنگ عزیزی بیان کرد: متهم ۴۲ ساله به همراه همدستان ۳۴ ،۳۷ و ۳۸ ساله‌اش در این مخفیگاه دستگیر و در بازرسی از این مکان ۵۵ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان با اشاره به اینکه متهمان سابقه‌دار پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند، گفت: موادمخدر و اعتیاد آسیبی است که نهاد خانواده و سلامت جامعه را هدف قرار می‌دهد و مبارزه با این پدیده شوم همکاری بیشتر مردم و سایر دستگاه را می‌طلبد.

منبع:ایسنا

منتظرتان هستیم