به گزارش آژانس خبری ریحان؛ مهم‌ترین حوادث امروز (سه شنبه ۱۲ فروردین ۹۹) استان گیلان را می‌توانید در این بسته خبری بخوانید.

کشف ۲۵ تن چوب جنگلی قاچاق در رشت
سرهنگ علی رمضانی، فرمانده انتظامی رشت گفت: ماموران انتظامی پاسگاه کوچصفهان حین گشت‌زنی به یک دستگاه کامیون ولوو و دو دستگاه خودرو باری نیسان که در حال بارگیری چوب بودند مشکوک شده و بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند.
اوبا بیان اینکه در بازرسی از این خودرو‌ها ۲۵ تن چوب جنگلی قاچاق کشف شد افزود: کارشناسان ارزش چوب‌های کشف شده را ۶۰۰ میلیون ریال برآورد کردند.
فرمانده انتظامی رشت گفت:در این راستا متهمان ۳۱، ۴۲ و ۴۵ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.
کشف ۵ هزار برگ توتو در آستانه‌اشرفیه
سرهنگ حمید محمدی نسب، فرمانده انتظامی آستانه گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر توزیع برگه‌های توتو در یک واحد صنفی در شهر آستانه اشرفیه، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
او افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی پس از انجام تحقیقات نامحسوس از صحت موضوع اطمینان حاصل کرده و با هماهنگی قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند.
فرمانده انتظامی آستانه با بیان اینکه در بازرسی از این مکان، ۵ هزار برگ توتو (پیش‌بینی نتیجه فوتبال) کشف شد، گفت:در این راستا دو متهم ۴۵ و ۵۰ ساله دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان آستانه‌اشرفیه در پایان با اشاره به اینکه واحد صنفی مذکور پلمپ شد از شهروندان خواست، در صورت مشاهده هرگونه موردمشکوک مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
کشف ۴۰۰ کیلو پوست قاچاق در رودسر
سرهنگ بابک علیزاده، فرمانده انتظامی رودسر گفت: در راستای طرح مبارزه با کالای قاچاق و ارز، ماموران انتظامی بخش چابکسر حین گشت زنی به یک دستگاه خودرو باری نیسان مشکوک شده و آن را متوقف کردند.
او با بیان اینکه در بازرسی از این خودرو ۴۰۰ کیلوگرم پوست گاو قاچاق کشف شد. افزود: کارشناسان ارزش پوست‌های کشف شده را ۶۵ میلیون ریال برآورد.
فرمانده انتظامی شهرستان رودسر گفت: در این راستا متهم ۳۶ ساله به مراجع قضائی معرفی شد.

منبع:YJC

منتظرتان هستیم