کالج آریام؛ بهترین و سریع‌ترین شیوه یادگیری آیلتس

آیلتس یکی از بهترین و مطمئن‌ترین راه‌ها برای مقاصد مهاجرتی و رسیدن به اهداف ایده‌آل شماست. اولین قدم جهت اطمینان از آمادگی شما برای شرکت در آزمون آیلتس، این است که بدانید در روز آزمون چگونه عمل کنید. حتی اگر فکر می‌کنید تبحر کافی دارید، باز هم توصیه می‌کنیم با استفاده از منابع آموزشی مفید و شرکت در کلاس آیلتس، خود را کاملا برای آزمون آماده کنید.

آژانس خبری ریحان :

افراد زیادی هستند که دغدغه این روزهایشان بسته به اهداف کاری، تحصیلی یا مهاجرتی، رفتن به کلاس آیلتس یا شرکت در دوره‌های مختلف آیلتس است و انجام آن را در فهرست اولویت‌هایشان قرار داده‌اند. پس اگر دغدغه آزمون آیلتس را دارید یا از متقاضیان شرکت در دوره آیلتس هستید، احتمالا با سوالات و چالش‌های متعددی روبه‌رو خواهید بود. ما هم می‌خواهیم قدمی در این راستا برداریم و اطلاعات مفیدی را در خصوص این آزمون در اختیارتان قرار دهیم.

آیلتس چیست؟

کالج آریام؛ بهترین و سریع‌ترین شیوه یادگیری آیلتس

آیلتس یک آزمون امن زبان انگلیسی است که نخستین بار در سال ۱۹۸۹ برگزار شد و تاکنون بیش از ۱۱۰۰۰ سازمان در سراسر جهان از مؤسسات آموزشی گرفته تا کارفرمایان و ارگان‌های دولتی، به آن اعتماد کرده‌اند.

خوشبختانه کشور ما ایران نیز از این مزیت برخوردار است. این آزمون در واقع آزمونی بریتانیایی است و از این نظر، در برابر آزمون آمریکایی تافل، قرار می‌گیرد. ساختار این دو آزمون با هم متفاوت است و داوطلبان باید هنگام مهاجرت، در انتخاب و اولویت‌بندی کشور مقصد و آزمون خود، دقت لازم را داشته باشند.

لزوم یادگیری آیلتس

زبان انگلیسی با میلیون‌ها گویش در سراسر جهان، سومین زبان پرگویش دنیاست. بنابراین، داشتن سطح بالایی از توانایی زبانی، برای اقامت در یک کشور انگلیسی‌زبان ضروری است و مزایای گسترده‌ای هم دارد. مزایایی از جمله ایجاد فرصت‌های شغلی بهتر و برقراری ارتباط مؤثر با افراد آن جامعه که تمام موارد می‌توانند زمینه‌های پیشرفت هر چه بهتر شما را در ابعاد مختلف فراهم کنند.

ساختار و مراحل آزمون آیلتس

مهارت‌های شنیداری، خوانداری، نوشتاری و گفتاری، ۴ بخش اساسی آزمون آیلتس را تشکیل می‌دهند که در ۲ مرحله کتبی و شفاهی سنجیده می‌شوند. در مرحله کتبی که کمتر از ۳ ساعت طول می‌کشد، مهارت شما در گوش‌دادن (listening)، خواندن (reading) و نوشتن (writing) سنجیده می‌شود. مهارت گفتاری یا همان مصاحبه (speaking) نیز در کمتر از ۱۵ دقیقه و با فاصله یک هفته، قبل یا بعد از آزمون کتبی، ارزیابی خواهد شد و شما در هر بخش، بسته به عملکردتان نمره‌ای بین ۱ تا ۹ خواهید گرفت.

انواع آزمون آیلتس

آزمون آیلتس نیز شامل انواع مختلفی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

آیلتس آکادمیک یا دانشگاهی (Academic IELTS)

شرکت در این آزمون، مشخص می‌کند که برای شروع آموزش در یک دانشگاه انگلیسی‌زبان آماده‌اید یا خیر. رشته و تخصص شما هر چه که باشد، در مقطع کارشناسی و بالاتر، این آزمون مناسب شماست.

آیلتس عمومی یا جنرال (General IELTS)

ویژگی این آزمون را نام آن مشخص می‌کند. اگر هر کاری به غیر از تحصیلات دانشگاهی دارید، می‌توانید در این آزمون شرکت کنید. معمولا کسب مهارت زبان انگلیسی برای فعالیت در محیط‌های کاری یا علمی که به تخصص چندانی هم نیاز ندارند، با این آزمون فراهم می‌شود.

آیلتس لایف اسکیلز (Life Skills IELTS)

توجه داشته باشید که برای شرکت در این آزمون، باید به انگلستان بروید. در آنجا مهارت گفتاری و شنیداری شما به منظور گرفتن ویزای مهاجرت اعضای خانواده یا تمدید آن، سنجیده می‌شود.

آیلتس در خانه یا کلاس آیلتس؟

کالج آریام؛ بهترین و سریع‌ترین شیوه یادگیری آیلتس

حال که با مفهوم آزمون آیلتس و انواع آن آشنا شدید، بهتر است به مبحث مهم یادگیری و تمرین توجه کنید. فرقی نمی‌کند که تلاش خود را از کجا آغاز می‌کنید؛ از خانه یا بیرون از خانه؛ اما اینکه چگونه و با چه روشی، مطالعه می‌کنید، جای حرف دارد. ممکن است از نظر زبانی در سطح قابل قبولی باشید و بتوانید منابع آیلتس را خودتان مطالعه کنید؛ اما این‌گونه، قطعا از ترفند‌هایی که یک استاد در کلاس آیلتس مطرح می‌کند، جا می‌مانید!

حتی زمانی که این ترفند‌ها را از ویدیو‌های آموزشی مدرسان مختلف فضای آنلاین می‌آموزید، باز هم از یک مدرس کمک گرفته‌اید. پس بهتر است که برای رسیدن به هدفتان در کوتاه‌ترین زمان ممکن و به‌شکل درست، از دانش مدرسان برتر یک آموزشگاه معتبر استفاده کنید. پیشنهاد ما به شما کالج آریام است. شما می‌توانید با شرکت در دوره آیلتس کالج آریام موفقیت شیرینی را تجربه کنید. در ادامه، دلیل این پیشنهاد را به شما خواهیم گفت.

شیوه تدریس در کالج آریام

برنامه آموزشی دوره آیلتس در کالج آریام به‌صورت اختصاصی، طبق ویژگی‌های شخصیتی، توانایی، نیاز آموزشی و همچنین نوع یادگیری و زمان‌بندی مناسب شما تنظیم می‌شود. در نهایت، پس از ارزیابی‌های دقیق و مداوم روند یادگیری و پیشرفت، خواهید دید که چگونه با درک درست از نقاط قوت و ضعف خود و استفاده به‌جا از تکنیک‌های طلایی، نمره دلخواه خود را کسب کرده‌اید. شما نه‌تن‌ها با فرمت آزمون، مدیریت زمان و نحوه پاسخ‌دهی به آن آشنا شده‌اید، بلکه اعتماد‌به‌نفستان در استفاده از مهارت‌های چهارگانه افزایش یافته است؛ به‌قدری که می‌توانید از آن‌ها در هر شرایطی به‌درستی استفاده کنید. این همان چیزی است که کالج آریام می‌خواهد! کافی است توصیه‌ها را بپذیرید و به برنامه آموزشی خود متعهد باشید.

مشاوره رایگان آیلتس در کالج آریام

به محض اینکه تصمیم گرفتید در کلاس آیلتس کالج آریام ثبت‌نام کنید، مشاوران متخصص ما با شما در تماس خواهند بود. تعیین سطح زبان انگلیسی شما، به‌طور دقیق، رایگان و استاندارد انجام خواهد شد و پس از مصاحبه حضوری، به جمع زبان‌آموزان پرتلاش کالج بین‌المللی آریام خواهید پیوست.

جمع‌بندی

آیلتس یکی از بهترین و مطمئن‌ترین راه‌ها برای مقاصد مهاجرتی و رسیدن به اهداف ایده‌آل شماست. اولین قدم جهت اطمینان از آمادگی شما برای شرکت در آزمون آیلتس، این است که بدانید در روز آزمون چگونه عمل کنید. حتی اگر فکر می‌کنید تبحر کافی دارید، باز هم توصیه می‌کنیم با استفاده از منابع آموزشی مفید و شرکت در کلاس آیلتس، خود را کاملا برای آزمون آماده کنید.

ما به منظور آسان کردن امور مرتبط با دوره آیلتس، آزمون و کلاس‌های مختلف آن، تلاش کردیم با ارائه این مطلب، نگاه شما به این حوزه را وسعت ببخشیم. تیم حرفه‌ای کالج آریام در این مسیر پرچالش در کنار شما خواهند بود. ما اینجا هستیم تا هر چه لازم است را در کوله آیلتس شما بگذاریم و شما را به‌سلامت راهی مقصدتان کنیم. شما نیز می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در کالج آریام در تماس باشید تا نگاهی وسیع‌تر، زیباتر و کم‌چالش‌تر به آزمون آیلتس پیدا کنید و بدانید که رسیدن به هدف، آن‌قدر‌ها هم دشوار نیست!

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://reihaan.ir/?p=16497

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: