آژانس خبری ریحان:

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، دو تیم خوشه طلایی ساوه و چوکا تالش، دریکی از دیدارهای هفته یازدهم لیگ دسته اول به مصاف یکدیگر رفتند که هر دو تیم برای خروج از بحران نیاز به سه امتیاز این بازی نیاز داشتند که در پایان این بازی، خوشه طلایی موفق شد با نتیجه ۲-۱ از سد حریفش عبور کند.

وحید بیاتلو سرمربی خوشه طلایی ساوه برای این دیدار محمد خزایی، حسین فاضلی، حسن مرادی فر، عباس یحیی بیگی، علی مغنمیان، احسان پورشیخعلی، رحمان عبادزاده، سجاد اژدر، پوریا غلامی، فرشید پاداش و حسین دوستدار را در ترکیب قرار داده بود.

علی لطیفی برای ترکیب چوکا در این دیدار متین صفائیان، کنعان طاهرنژاد، امیرحسین صالحی، کیوان محمدنژاد، ایمان شوریابی، نادر هوشیار، علی مصطفایی، محمد جعفری، حمید خدابنده لو، علی امیری و امیررضا غمناک را قرار داده بود.

این بازی با حملات فراوان تیم خوشه طلایی آغاز شد. آن‌ها که بر روی دفاع راست تیم چوکا برنامه داشتند و حملات فراوانی را نیز از این ناحیه بر روی دروازه چوکا تدارک دیده بودند، درنهایت موفق شدند در نیمه اول و روی کار تیمی، توسط سجاد اژدر به گل برسند تا نیمه اول این بازی را با برتری به رختکن بروند.

در نیمه دوم این بازی و روی ضربه‌ای ایستگاهی، نادر هوشیار مدافع چپ پای تیم چوکا با ضربه‌ای استثنایی موفق شد گل تساوی را وارد دروازه خوشه طلایی کند. این پایان کار نبود و با اخراج بازیکن خوشه طلایی در دقیقه ۸۰ بازی، روند سرعتی بازی متوقف شد و دو تیم به‌تساوی راضی بودند تا اینکه در دقیقه ۹۶ این بازی و روی ضربه‌ای ایستگاهی، توپ درون محوطه جریمه به کامبیز دهقانی رسید و وی موفق شد با ضربه‌ای دقیق، گل برتری خوشه طلایی را مقابل چوکا به ثمر برساند.

در پایان این دیدار چوکا تالش با ۱۱ بازی و ۹ امتیاز در رتبه ۱۶ جدول قرار گرفت و خوشه طلایی ساوه هم با همین تعداد بازی ۱۳ امتیازی شد و در رتبه ۱۴ جدول قرار گرفت. 

در هفته آینده چوکا تالش در رشت میزبان نود ارومیه خواهد بود و ملوان بندرانزلی نیز از خوشه طلایی ساوه پذیرایی خواهد کرد.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸