حوادث » ماسال
کد خبر : 30124
جمعه - ۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵

آتش‌سوزی ۳۵ هکتار از اراضی ملی ماسال

معاون فرماندار ماسال با اشاره به آتش‌سوزی در جنگل‌های این شهرستان گفت: با کمک نیروهای مردمی و امدادی، آتش در بیش از ۳۵ هکتار از جنگل‌های ماسال در شب گذشته خاموش و مهار شد.

آتش‌سوزی ۳۵ هکتار از اراضی ملی ماسال

به گزارش آژانس خبری ریحان؛ از روز گذشته شاهد آتش‌سوزی گسترده در بیش از ۳۵ هکتار از اراضی ملی ماسال بودیم که با تلاش‌های انجام‌شده توسط نیروهای مردمی و امدادی، آتش در جنگل در شب گذشته مهار شد.

معاون فرماندار ماسال در جمع خبرنگاران با بیان اینکه آتش‌سوزی جنگل‌ها، سریالی و به نظر می‌رسد عمدی باشد، اظهار کرد: با کمک نیروهای مردمی و امدادی آتش در بیش از ۳۵ هکتار از جنگل‌های ماسال در شب گذشته خاموش و مهار شد ولی با وزش باد گرم از آغاز صبح امروز مجدداً شاهد آتش‌سوزی در همان محل بودیم.

جعفر صفری با اشاره به‌احتمال عمدی بودن آتش‌سوزی در جنگل‌ها افزود: با توجه به شواهد بومی و سریالی بودن این‌گونه آتش‌سوزی جنگل‌ها، این احتمال را افزایش می‌دهد که آتش‌سوزی‌ها عمدی انجام‌شده که در صورت پیدا شدن کوچک‌ترین سرنخ در این موضوع از طریق مراجع قضایی پیگیری می‌کنیم. وی با بیان اینکه نیروهای امدادی برای مهار کامل آتش در حال تلاش هستند، گفت: بعد از مهار آتش، خسارت‌های ناشی از وقوع آتش برآورد و به اطلاع رسانده می‌شود.

منبع:فارس