اجتماعی
کد خبر : 24630
چهارشنبه - ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۳

فرهنگ ازدواج آسان باید بیش از پیش میان دانشجویان ترویج یابد

نماینده ولی فقیه در گیلان:مسئولان فرهنگ ازدواج آسان را درمیان دانشجویان ترویج داده تا به این وسیله توطئه‌های دشمنان که ترویج بی بند و باری در میان جوانان است خنثی شود.

فرهنگ ازدواج آسان باید بیش از پیش میان دانشجویان ترویج یابد

به گزارش آژانس خبری ریحان؛  آیت الله رسول فلاحتی، نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت گفت: همگرایی و هم افزایی مسئولان و متولیان فرهنگی برای حل مسائل جوانان ضروری است.

وی در جمع اعضای ستاد ازدواج دانشجویی گیلان با اشاره به اهمیت توجه به مسایل و جوانان به ویژه در امر ازدواج، افزود: ازدواج جوانان امری است که باید همه مسئولان ومتولیان به ویژه مسئولان دانشگاه‌ها آن را مورد توجه جدی قرار داده و با همفکری و هم اندیشی درصدد ترویج آن باشند.

نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت، با بیان اینکه باید با مشوق‌های مختلف، جوانان را به ازدواج و تشکیل زندگی ترغیب کرد، گفت: اگر دانشجویان در جوانی ازدواج کنند علاوه بر اینکه زندگی خود را سامان می‌دهند به افزایش نرخ جمعیت هم کمک می‌شود.

آیت الله رسول فلاحتی تصریح کرد: مسئولان فرهنگ ازدواج آسان را درمیان دانشجویان ترویج داده تا به این وسیله توطئه‌های دشمنان که ترویج بی بند و باری در میان جوانان است خنثی شود.

حجت الاسلام صفوی، دبیر ستاد ازدواج دانشجویی گیلان هم از روند برپایی جشن ازدواج دانشجویی در استان گیلان گزارش داد و گفت: امسال بیست وسومین جشن ازدواج دانشجویی در گیلان برگزارمی شود.

منبع:YJC