حوادث » صومعه سرا
کد خبر : 21423
شنبه - ۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴

خسارت سیل در صومعه سرا

به گزارش آژانس خبری ریحان؛  سید جلال سید محمدی ، فرماندار شهرستان صومعه سرا گفت: بارندگی شدید در ۲ روز گذشته و بالا آمدن آب و طغیان رودخانه در این شهرستان به پل‌های روستای تنیان، شانده و میانبر خسارت وارد کرد. وی افزود: در پی طغیان رودخانه‌ها راه‌های روستایی شانده به نارنج پره، تنیان به سه سار و […]

خسارت سیل در صومعه سرا

به گزارش آژانس خبری ریحان؛  سید جلال سید محمدی ، فرماندار شهرستان صومعه سرا گفت: بارندگی شدید در ۲ روز گذشته و بالا آمدن آب و طغیان رودخانه در این شهرستان به پل‌های روستای تنیان، شانده و میانبر خسارت وارد کرد.

وی افزود: در پی طغیان رودخانه‌ها راه‌های روستایی شانده به نارنج پره، تنیان به سه سار و گوراب زرمیخ به ماسال در محدوده روستای میانبر بسته شده است.

فرماندار شهرستان صومعه سرا گفت: به علت آبگرفتگی پل تنیان و مسدود شدن راه مدارس ابتدایی روستا‌های شانده و سیاه خانی امروز تعطیل شد.

سید جلال سید محمدی افزود: بارندگی شدید موجب آبگرفتگی ۵۰ خانه و معابر عمومی روستا‌های بهمبر، شیخ محله، چمن و فتمه سر صومعه سرا شده است.

وی در پایان تصریح کرد:همچنین   ۱۲ روستای حاشیه رودخانه‌ها و تالاب در بخش تولمات صومعه سرا در معرض خطر آبگرفتگی قرار دارد.

منبع:YJC