پذیرایی صلواتی از ۷۰۰۰ نفر در جشن میلاد امام زمان(عج) شهرداری رشت

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان از پذیرایی ۷۰۰۰ نفر توسط بازاریان و کسبه به صورت صلواتی در رشت خبر داد و گفت: بازاریان، کسبه و برخی شرکت ها در اقدامی ارزشمند همزمان با جشن میلاد امام زمان(عج)، از مهمانان و حاضرین این جشن پذیرایی کردند.

به گزارش آژانس خبری ریحان، حجت الاسلام والمسلمین سعید مهدوی در حاشیه جشن میلاد امام زمان(ع) که در پیاده راه فرهنگی و میدان شهدای ذهاب(شهرداری) رشت برگزار شد در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به حضور گرم کسبه و بازاریان در جشن نیمه شعبان، اظهار کرد: حضور معنادار کسبه و بازاریان در جشن نیمه شعبان در رشت نشان دهنده ارتقای روحیه معنوی و مهدوی در بازار است.

وی از پذیرایی ۷۰۰۰ نفر توسط بازاریان و کسبه به صورت صلواتی در رشت خبر داد و افزود: بازاریان، کسبه و برخی شرکت ها در اقدامی ارزشمند همزمان با جشن میلاد امام زمان(عج)، از مهمانان و حاضرین این جشن پذیرایی کردند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه مشارکت بازاریان در برپایی جشن مردمی میدان شهدای ذهاب رشت بسیار قابل تقدیر بوده است، گفت: پخت و توزیع غذا، چای، شیرینی و شربت در حاشیه جشن میلاد امام زمان(عج) در میدان شهدای ذهاب رشت کار ماندگاری از سوی کسبه و بازاریان بود.

حجت الاسلام مهدوی خاطرنشان کرد: بازاریان و کسبه گیلانی با برپایی ایستگاه صلواتی حب و محبت و ارادتشان را به ساحت مقدس منجی عالم بشریت ابراز داشتند.

منبع:ایسنا

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://reihaan.ir/?p=10998

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: