به گزارش آژانس خبری ریحان؛ آیت الله فلاحتی، نماینده ولی فقیه در گیلان در خطبه های نماز جمعه رشت گفت : نباید به بهانه احتمال افزایش قیمت تولیدات داخلی، بی رویه از خارج کالا وارد کنیم ، بلکه باید با ایجاد رقابت سالم بین تولید کنندگان چرخ تولید را بیش از پیش و شتاب دهیم.
او افزود : خوشحالی جوانان و متاهلانی که در کارخانه ها کار می کنند ما را نیز شاد می کند.
امام جمعه رشت از مسولان بخش تولید استان خواست با راه اندازی مجدد کارخانه ها تعطیل و نیمه تعطیل و احداث واحد های جدید تولیدی، علاوه بر اشتغال جوانان بومی ، متعهد و متخصص دستهای پنهان وارد کنندگان کالاهای که در داخل تولید می شود را کوتاه کنند.
آیت الله فلاحتی در ادامه با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی از مسئولان هیات های نظارت بر انتخابات و ۴ دستگاه متولی بررسی صلاحیت داوطلبان خواست تا کارشان را با دقت انجام دهند تا همه مسئولیت ها برعهده شورای نگهبان نیفتد و این شورا زیر سوال نرود.
او تاکید کرد : در روند بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات دقت شود تا به شخصیت کسانی که رد صلاحیت می شوند خدشه ای وارد نشود.
نماینده ولی فقیه در گیلان در ادامه با بیان اینکه دشمن امروز همه ترفندهایش را برای ضربه به انقلاب بکار برده است افزود : دشمنان انقلاب از طریق فضای مجازی با شایعه پراکنی و شبهه افکنی اعتقادات مردم به ویژه نخبگان و جوانان را نشانه رفته است که وظیفه مسئولان است که برای خنثی کردن نقشه شوم دشمن هوشمندانه عمل کنند.
آیت ا.. فلاحتی با اشاره به سیاست ماشه ۳کشور اروپایی آلمان ، انگلیس و فرانسه علیه ایران گفت : چگونه است که کشورهایی به ساخت کلاهک های هسته ای و بمب های شیمایی اقدام کرده اند اما مسئولان ایران را که برای دفاع از مردم و کشور تجهیزات دفاعی می سازد، متهم می کنند.
امام جمعه رشت در پایان به  ۱۶آذر روز دانشجو اشاره کرد و گفت : همایشی فردا با حضور مسئولان و دانشجویان در رشت برگزار می شود که در آن مهمترین مسایل این قشر بررسی می شود.

منبع:YJC

منتظرتان هستیم