به گزارش آژانس خبری ریحان؛  هفته هشتم رقابت‌های لیگ دسته دوم با برگزاری ۱۰ دیدار آغازشده و چهار مسابقه در گروه‌های دوگانه لغو شد.

شهرداری فومن و نتیجه‌ای تکراری!

شهرداری فومن تیم قعرنشین گروه الف رقابت‌های لیگ دسته دوم در دیداری خانگی از ساعت ۱۴:۳۰ روز یکشنبه در ورزشگاه سردار جنگل رشت به قضاوت میثم دستجردی و کمک‌های منصور خواجه زارع، ناصر صلحی و غلامرضا قلیچ خانی مصاف استقلال ملاثانی صدرنشین این گروه رفت.

فومنی‌ها که با دو امتیاز در آستانه سقوط به لیگ دسته سوم قرارگرفته‌اند، در دیدار خانگی مقابل استقلال نیز طرفی نبسته و تن به شکست خفیف یک بر صفر دادند، مجموع امتیازات نماینده سبزپوش غرب گیلانی با این شکست در عدد دو باقی ماند و فاصله هفت امتیازی شهرداری‌چی‌ها با آخرین تیمی که در لیگ باقی می‌ماند، پابرجا ماند. شهرداری فومن مدت‌هاست درگیر مشکلات مالکیتی و مدیریتی بوده و به همین دلیل پنجره نقل و انتقالاتی این تیم بسته است، زمین چمن ورزشگاه خانگی این تیم نیز زیر کشت رفته است و از حضور هواداران پرشورشان در ورزشگاه آزادی فومن که قدرت اصلی آنان تلقی می‌شود، محروم هستند.

شهرداری آستارا خیال توقف ندارد!

مرزداران گیلان زمین به‌سان مردمان سخت‌کوش خود با جنگندگی و تعصب بالا لیگ را دنبال می‌کنند، شاگردان اشجاری در هفته نهم رقابت‌های لیگ دسته دوم در گروه الف با قضاوت رسول اولیایی و کمک‌های حمیدرضا آذرنیاد، محسن بابایی و ایمان حیدری روز یکشنبه در پایتخت به مصاف میلادمهر تهران رفتند. شهرداری‌چی‌ها با پیروزی خفیف یک بر صفر در هفته هشتم مقابل خیبر خرم‌آباد به ایستگاه نهم لیگ دسته دوم رسیدند، آستارایی‌ها در تهران دست به کار بزرگی زده و میلاد مهر را با نتیجه دو بر صفر شکست دادند، معین تقوی و امید حقده گل‌های شهرداری را به ثمر رساندند.

شاگردان اشجاری با پیروزی دور از خانه مقابل میلادمهر به یک‌قدمی منطقه صعود رسیدند.

کسب ۱۶ امتیاز در ۹ دیدار اخیر رقابت‌های لیگ دسته دوم، فاصله شهرداری با تیم شهید قندی یزد، تیم دوم جدول را به عدد دو رسانده و مرزداران گیلانی امیدوارند پیش از اتمام نیم‌فصل نخست رقابت‌ها، یکی از دو تیم بالای جدول باشند.

تثبیت صدرنشینی چوکا

با تساوی خانگی تیم فوتبال چوکا تالش برای دومین هفته متوالی از کسب پیروزی ناتوان ماند، شاگردان پیوس در ورزشگاه پوریای ولی تالش در گروه ب رقابت‌های لیگ دسته دوم روز یکشنبه به قضاوت شهاب محمدی و کمک‌های امین اسکندری، خشایار میرشاه و محمد معافی به مصاف شهرداری بندر ماهشهر رفتند.

چوکا که هفته‌هاست صدر جدول را به تسخیر خود درآورده است، در دیداری خانگی در هوایی بارانی مقابل ماهشهر با تساوی یک‌بریک متوقف شد تا نتواند از توقف ایرانجوان سود برده و فاصله خود با تیم دوم جدول را افزایش دهد، سامان نورمحمدی برای تیم میزبان و الیاس صالحی برای شهرداری ماهشهر گلزنی کردند.

مجموع امتیازات چوکا با تساوی مقابل شهرداری ماهشهر در عدد ۱۷ باقی ماند و این تیم برای صعود به لیگ یک، رقیبی جدید پیدا کرد، پاس همدان با پیروزی در هفته نهم موفق شد جمع امتیازات خود را به عدد ۱۶ افزایش داده و فاصله با تیم صدرنشین را به یک امتیاز کاهش دهد.

نتایج دیدارهای هفته نهم رقابت‌های لیگ دسته دوم:

گروه الف:

اترک بجنورد ۲ – فولاد نوین اهواز ۰ میلادمهر تهران ۰ – شهرداری آستارا ۲ شهید قندی یزد ۲ – کاسپین قزوین ۱ شهرداری فومن ۰ – استقلال ملاثانی ۱ امید گناوه ۰ – مس نوین کرمان ۰

گروه ب:

شهرداری بندرعباس ۳ – شهدای رزکان کرج ۰ شهرداری بم ۰ – ایرانجوان بوشهر ۰ شهدای بابلسر ۲ – سردار بوکان ۱ چوکا تالش ۱ – شهرداری بندر ماهشهر ۱ پاس همدان ۲ – ملی حفاری اهواز ۱

منبع:فارس

منتظرتان هستیم