به گزارش آژانس خبری ریحان؛ نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: نیروهای انقلابی خصوصاً در تهران متوجه باشند اگر اختلافات را کنار نگذارند مردم اینها را کنار خواهند گذاشت و به آنان «نه» می‌گویند، آن وقت اتفاق دیگری رخ می‌دهد که به صلاح کشور نیست.

جبار کوچکی‌نژاد با اشاره به لزوم وحدت در میان نیروهای انقلابی برای برگزاری انتخابات پرشور اظهار کرد: اصلاح‌طلبان سعی دارند برای کسب نتیجه در انتخابات از دولت فاصله بگیرند در حالیکه این اصلاً شدنی نیست چون تمام دولت از نیروهای اصلاح‌طلب تشکیل شده است.

وی افزود: اصلاح‌طلبان اگر می‌خواهند در این مقطع جریان خود را جدا از دولت اعلام کنند باید از پست‌هایی که در دولت دارند استعفا دهند که بعید به نظر می‌رسد این کار را بکنند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تصریح اینکه عملکرد اصلاح‌طلبان بود که مردم را به ورطه مشکلات انداخت، گفت: در حوزه سیاست خارجی به خاطر ترسویی و کرنشی که مقابل آمریکا داشتند کشور را گرفتار کردند.

کوچکی‌نژاد با بیان اینکه در اصولگرایان هم باید برای حضور قاطعانه در انتخابات وحدت را سرلوحه و در اولویت قرار دهند، گفت: افرادی که تابلوی اصولگرایی را دارند از هوای نفس پرهیز کنند تا کسانی که شایستگی بیشتری دارند روند انتخابات را به دست گیرند.

وی با اشاره به اینکه متأسفانه نبود احزاب ضعفی در عرصه سیاسی کشور است،  خاطرنشان کرد: در صورتی که احزاب قوی در کشور حاضر بودند، جناح‌ها در احزاب هضم می‌شدند، اما اکنون لازم است جریان‌ها مصالح کشور و مردم را در اولویت قرار دهند.

منبع:آنا

منتظرتان هستیم