به گزارش آژانس خبری ریحان؛ فرماندار آستارا بیان کرد : باید قدردان حضور مردم بوده و جبران آن با عملکرد و تلاش و مدیریت جهادی مدیران  باشد و مردم باید طعم خدمتگذاری را به معنای واقعی بچشند.

وی گفت : مدیران باید از تمام ظرفیت های شهرستان استفاده کنند و عملکرد مدیران شهرستان رضایتمندی مردم را در پی داشته باشد.

کامبیز لقمانی مقدم نیز در این جلسه گفت: باید تمام ادارات مربوطه در بحث ستاد تنظیم بازار همکاری کرده  و در  بحث نمایشگاه و توزیع سهمیه ها در لوندویل به صورت مستقل عمل کنند.

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار آستارا افزود: نصب برچسب قیمتها برای صنوف مختلف و برخورد قاطع با عدم درج قیمت ها در دستور کار قرار گیرد.

توحید کرم زاده، بخشدار بخش لوندویل نیز در این جلسه خواستار پوشش دادن بخش لوندویل از نظر اجرای طرح نظارت ویژه ایام نوروز بر اصناف، و نیاز به توزیع کالاهای اساسی یارانه ای از جمله گوشت، مرغ، شکر، میوه شب عید و … در بخش و سطح شهر شد.

محسن آهنی نیز در این جلسه گفت : اجرای طرح نظارت ویژه برای ایام عید نوروز با افزایش بازرسی ها و گشت های مشترک در آستارا اجرا خواهد شد.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت آستارا از برپایی نمایشگاه بهاره با کالاهای کیفی جهت تامین نیازهای شهروندان با قیمت مناسب خبرداد و افزود:  این نمایشگاه باهدف تامین نیازهای اقشار پایین جامعه برپا می شود که آنان  نیز بتوانند قدرت خرید آن را داشته باشند.

آهنی گفت : توزیع میوه شب عید مثل سال های گذشته در برنامه می باشد و جزییات آن اعلام می‌شود.

وی افزود:  توزیع میوه شب عید از طریق شعبات تعاونی روستایی در لوندویل انجام خواهد شد .

وی گفت: برای تامین سهمیه دریافتی آرد بیشتر،  برای نانوایان در ایام عید پیگیری لازم انجام می شود.

منبع:ایلنا


 آژانس خبری ریحان، ویژه استان گیلان

سوژه های خود را از طریق شماره ۰۹۳۹۰۹۳۲۲۲۱ برای ما ارسال کنید

ارسال سوژه با شما،پیگیری و حصول نتیجه با ما

با ما در اینستاگرام همراه باشید