به گزارش آژانس خبری ریحان؛ نادر دست‌نشان از سوی افشین ناظمی مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت به‌عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب شد و در ادامه مسابقات لیگ دسته اول آزادگان این تیم را هدایت می‌کند.

علی نظرمحمدی سرمربی پیشین سرخ پوشان بود که به دلیل شکست در دو بازی اخیر مقابل داماش و ملوان از سوی مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت از سمت خود برکنار شد.

دست‌نشان فصل گذشته نیز هدایت سپیدرود را در دست گرفته بود اما در ابتدای فصل جاری، جای خود را به نظرمحمدی داده بود.

نادر دست‌نشان پیش‌ازاین سابقه سرمربیگری تیم‌های پگاه گیلان، صنعت نفت آبادان و سپیدرود رشت را در کارنامه کاری خود دارد و همچنین توانسته با چهار تیم مس کرمان، استیل آذین تهران، نفت تهران و آبادان به لیگ برتر صعود کند.

علاوه بر این، فوتبالدوستان رشتی با دست نشان خاطرات خوبی در ذهن دارند چرا که در فصل فوتبالی ۸۷-۱۳۸۶ تیم فوتبال پگاه گیلان (داماش کنونی) موفق شد تحت هدایت وی در نیم فصل دوم نمایش خیره کننده ای از خود ارائه کند و حتی تا فینال جام حذفی نیز به پیش برود که با بدشانسی قهرمانی را از دست دادند.

دست‌نشان موفق شده بود با تیم‌های شهید قندی یزد، نساجی مازندران، پیام مشهد و شهرداری بندرعباس را نیز تا مرحله پلی‌آف صعود به لیگ برتر برساند.

تیم سپیدرود رشت در حال حاضر از ۱۳ بازی در مسابقات لیگ دسته اول آزادگان موفق به کسب ۱۵ امتیاز شده که در رده دوازدهم جدول رده‌بندی این گروه نیز قرار دارد.

سپیدرود رشت شنبه دوم آذرماه در رشت میزبان تیم مس کرمان است.

 

منتظرتان هستیم