به گزارش آژانس خبری ریحان؛ رضا حسن پور با اعلام این خبر اظهار کرد: اداره کل میراث فرهنگی گردشگری، گردشگری و صنایع دستی استان گیلان به منظور رفاه حال مسافران، حفظ امنیت‌ گردشگران و رعایت مسائل زیست محیطی نسبت به بازسازی و مرمت پل چوبی تالاب بوجاق کیاشهر اقدام کرده است.

معاون سرمایه گذاری اداره‌کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گیلان افزود: به منظور امنیت و رفاه عمومی مسافران و گردشگران تالاب کیاشهر، پایه های چوبی پوسیده پل تعویض و کناره پل نرده گذاری شده که تاکنون چهار میلیارد ریال جهت بازسازی و مرمت پل چوبی این تالاب هزینه شده است و در صورت تخصیص اعتبار در سال آینده نیز اقدامات مرمتی ادامه خواهد داشت.

وی یادآور شد: بندر قدیمی کیاشهر در ۱۷ کیلومتری شهرستان آستانه اشرفیه و در ۵۰ کیلومتری مرکز گیلان واقع شده است و بهترین مکان تفریحی این بندر، پل چوبی است که به طول یک کیلومتر از وسط تالاب بین‌المللی بوجاق عبور کرده تا به ساحل دریا برسد.

به گزارش آژانس خبری ریحان؛  ماسه‌ای بودن ساحل زیبای بندر کیاشهر باعث شده که این ساحل از بهترین مکان ها برای شنا به ‌شمار رود و هرساله مسافران و گردشگران زیادی را به خود جذب کند.

منبع:ایسنا

منتظرتان هستیم