معاون برنامه‌ریزی و توسعه مدیریت فرمانداری رشت:

محقق شدن ۶۸درصدی اشتغال در سازمان ها و دستگاه های دولتی

به گزارش آژانس خبری ریحان؛ مهندس سیده زهرا میر‌اعلمی معاونت برنامه‌ریزی و توسعه مدیریت فرمانداری رشت در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان با تاکید بر ضرورت بکارگیری رویکرد جهادی در حل مسائل، گفت: حمایت از ایجاد اشتغال پایدار یکی از اصلی‌ترین سنگرهای مقابله با جنگ اقتصادی دشمنان است.

 مهندس میراعلمی با بیان اینکه نگاه دولت نسبت به مشاغل خانگی، نگاهی حمایتگر است، اظهار داشت: از ابتدای سال ۱۴۰۰ تا کنون تعداد ۱۹۰ طرح با ظرفیت اشتغال‌زایی برای ۱۵۴ نفر، از ۸۳ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال خانگی بانک رفاه کارگران برخوردار شده اند.

وی افزود: در همین مدت ۵۸ طرح در قالب تسهیلات حمایت از اشتغال خانگی و با ظرفیت اشتغال‌زایی برای ۴۸ نفر از ۲۷ میلیارد ریال تسهیلات ارائه شده توسط بانک توسعه تعاون بهره مند گردیده اند.

 معاونت برنامه‌ریزی و توسعه مدیریت فرمانداری رشت با تاکید بر اراده دولت مبنی بر حمایت از مشاغل و صنوف زیان دیده از همه گیری ویروس کرونا، گفت: از ابتدای سال ۱۴۰۰ تا کنون ۹۶۸۰ پرونده مشاغل زیان دیده از کرونا با معرفی به بانک های عامل، بیش از ۱۶۴ میلیارد تومان تسهیلات حمایتی دریافت نموده‌اند.

 مهندس میر‌اعلمی با اشاره به تعهد سازمان‌ها و دستگاه های دولتی در زمینه ایجاد اشتغال، اظهار داشت: از ابتدای سال ۱۴۰۰ تاکنون ۶۸ درصد از تعهدات اشتغال سازمان ها و دستگاه های دولتی محقق گردیده و برخی از دستگاه‌ها نیز مانند بنیاد شهید، فرهنگ و ارشاد اسلامی، جهادکشاورزی، میراث فرهنگی و گردشگری، بهزیستی و صندوق کارآفرینی امید موفق به تحقق بیش از ۱۰۰ درصدی تعهدات اشتغال خود شده اند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://reihaan.ir/?p=742

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: