لایحه برنامه هفتم توسعه خرداد به مجلس ارائه می‌شود

نماینده مردم بابلسر در مجلس شورای اسلامی گفت: قرار است لایحه برنامه هفتم توسعه خرداد ماه به مجلس ارائه شود و ما به سرعت جلسات کمیسیون تلفیق را تشکیل می‌دهیم.

علی اصغر باقرزاده در گفتگو با آژانس خبری ریحان، درباره زمان ارائه لایحه برنامه هفتم توسعه به مجلس، اظهار داشت: ما منتظریم دولت لایحه برنامه هفتم توسعه را به مجلس شورای اسلامی ارائه دهد.

وی بیان کرد: قانون برنامه ششم توسعه دو بار تمدید شده است و دولت باید زودتر لایحه برنامه هفتم توسعه را به مجلس ارائه کند.

نماینده مردم بابلسر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برای تحقق شعار سال، مهار تورم، رشد تولید و رفع بسیاری از مشکلات اقتصادی باید یک قانون پنج ساله دقیق و کارشناسی شده داشته باشیم و این موضوعات باید در برنامه هفتم توسعه مورد توجه قرار گیرد.

باقرزاده ادامه داد: آن طور که ما شنیدیم، لایحه برنامه هفتم توسعه قرار است خرداد ماه به مجلس ارائه شود. البته مجلس به سرعت جلسات کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه را تشکیل خواهد داد تا این لایحه سر موعد بررسی، تصویب و جهت اجرا ابلاغ شود.

نماینده مردم بابلسر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مجلس منتظر ارائه لایحه برنامه هفتم توسعه از سوی دولت است و به محض اینکه این لایحه به مجلس ارائه شود، کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه تشکیل جلسه خواهد داد. در زمان بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ هم همین اتفاق افتاد و تا دولت لایحه بودجه را به مجلس ارائه کرد، جلسات کمیسیون تلفیق بودجه تشکیل شد و به موقع بودجه را بررسی و تصویب کردیم.

منبع:مهر

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://reihaan.ir/?p=17055

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: