قدس روز وحدت بخش مسلمانان و آزادی خواهان جهان است

رشت – معاون سیاسی سپاه پاسداران با بیان اینکه اسرائیل باید محو شود، گفت: قدس روز وحدت بخش مسلمانان و آزادی خواهان جهان است.

به گزارش آژانس خبری ریحان، سردار یدالله جوانی ظهر جمعه در اجتماع راهپیمایی روز قدس در رشت، اظهار کرد: نامگذاری روز قدس شاهکار حضرت امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به جنگ ترکیبی، شناختی و ادراکی دشمن علیه نظام اسلامی، افزود: دشمن با شبهه افکنی در بین نسل جوان و اقشار مختلف دنبال کمرنگ کردن روز قدس است.

معاون سیاسی سپاه با بیان اینکه روز قدس روز انجام تکلیف و وظیفه است، گفت: روز قدس روز نه گفتن به ظالمان و ستمگران و دفاع از مظلومان جهان است.

سردار جوانی، پاسداری از روز قدس را جزو تکالیف مهم آزادی خواهان جهان دانست و بیان کرد: آزادی قدس امروز به مطالبه جهانی تبدیل شده است.

وی با اشاره به برپایی راهپیمایی روز قدس در ۹۰ کشور جهان، افزود: بازتاب بین المللی روز قدس عالم گیر شده است.

روز قدس برگرفته از مبانی فکری و دینی است

معاون سیاسی سپاه پاسداران با بیان اینکه روز قدس برگرفته از مبانی فکری و دینی است، گفت: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس بسیار معنادار و ارزشمند است و نشان دهنده روزهای رو به زوال اسرائیل است.

سردار جوانی با اشاره به نشانه‌های آزادی قدس و فلسطین، بیان کرد: جنبش‌های ضد اسرائیلی در نقاط مختلف جهان، نشان می‌دهد که آزادی قدس بسیار نزدیک است.

وی با اشاره به شکل گیری انقلاب اسلامی و تحولات این انقلاب در جهان، افزود: انقلاب اسلامی مسیر تاریخ و زندگی بشر را به نفع مظلومین و به ضرر طاغوتیان تغییر داد.

معاون سیاسی سپاه پاسداران با بیان اینکه حضرت امام (ره) تاریخ و سرنوشت بشر را تغییر داد، گفت: تحول بنیادی جهان با شکل گیری انقلاب اسلامی تحقق یافت.

جوانی ادامه داد: امام راحل با انقلاب اسلامی رسم سلطه گری و سلطه پذیری، استعمار و یا استثمار را به هم زد.

دفاع از مظلوم و ایستادگی در مقابل ظالم یک تکلیف ذاتی است

وی با بیان اینکه دفاع از مظلوم و ایستادگی در مقابل ظالم یک تکلیف ذاتی است، افزود: نهادینه شدن فرهنگ ظلم ستیزی در جامعه جهانی اسرائیل را به نابودی کشانده است.

معاون سیاسی سپاه پاسداران با بیان اینکه ایجاد رژیم صهیونیستی و اسرائیل اساساً جعلی است، گفت: عمر این رژیم کودک بیش‌از ۷۰ سال نمی‌رسد و تاریخ نشان می‌دهد که این رژیم جعلی و بی تمدن است.

جوانی با بیان اینکه قدس روز وحدت بخش مسلمانان و آزادی خواه جهان است، اضافه کرد: دفاع از مظلوم و ایستادگی از ظالم تروریسم دستاوردهای مهم روز قدس است.

وی با بیان اینکه موضع و رفتار ما بر اساس مبانی فکری و عقلانی پذیرفته شده است، افزود: دفاع از مظلوم یک تفکر انسانی و اسلامی است.

معاون سیاسی سپاه پاسداران با بیان اینکه اسرائیل در حال سقوط است، تصریح کرد: دو باور آزادی قدس و نابودی اسرائیل در جهان به یقین تبدیل شده است.

سردار جوانی با بیان اینکه انقلاب اسلامی جلوی غده سرطانی ایستاده است، گفت: رژیم صهیونیستی اهرمی برای استعمارگری و سلطه گری کشورهای عربی بوده است.

انجام بیش از ۱۰ هزار عملیات در منطقه اشغالی

وی با اشاره به انجام بیش از ۱۰ هزار عملیات در منطقه اشغالی، افزود: قیام درون سرزمین‌های شمالی تنها بخشی از نشانه‌های نابودی اسرائیل است.

معاون سیاسی سپاه با بیان اینکه رژیم صهیونیستی قادر با ادامه حیات نیست، گفت: حیات رژیم صهیونیستی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

سردار جوانی با تاکید بر اسرائیل باید محو شود و این باور به یقین می‌رسد، اضافه کرد: یهودیان بدانند که اسرائیل دیگر محلی برای زندگی نیست، آنها چمدان‌ها را ببندند و به کشورهایشان برگردند

منبع:مهر

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://reihaan.ir/?p=15003

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: