این دیدار به دلیل نبود سیستم روشنایی در ورزشگاه وحدت آستارا،  ساعت ۲۰  سه شنبه در ورزشگاه تختی انزلی برگزار شد و نیمه اول با نتیجه ۲ بر صفر به نفع تیم شهرداری آستارا خاتمه یافت.

این تیم در نیمه دوم نیز یک گل دیگر وارد دروازه حریف کرد و تیم مهمان هم یکی از گل ها را جبران کرد.

 قضاوت دیدار بر عهده مهدی جبرئیلی، امیر غفوری و فرزین بایزیدی بود و گل های تیم شهرداری آستارا را امین حقده در دقایق ۱۴ و ۴۵ و پژمان ثباتی در دقیقه ۵۹ به ثمر رساندند و تک گل تیم همدان را مهدی کاظمی از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۶۷ وارد دروازه کرد و دروازه بان تیم شهرداری آستارا در دقیقه ۸۹ با دریافت کارت قرمز اخراج شد.

این مسابقه به دلیل شیوع کرونا بدون حضور تماشاگر برگزار شد.

 تیم شهرداری آستارا در این مسابقات ۱۴ برد، چهار باخت و هفت مساوی کسب کرده و با ۴۹ امتیاز در رده دوم گروه خودقرار دارد و در هفته پایانی مسابقات مهمان کاسپین قزوین خواهد بود.

باشگاه فوتبال شهرداری آستارا برای حضور موفق در لیگ دسته دوم کشور با حسن اشجاری بازیکن سابق تیم ملی به عنوان سرمربی قرارداد همکاری بسته است و در مسابقات لیگ دسته دوم کشور ۲۸ تیم در ۲ گروه ۱۴ تیمی رقابت می کنند و آستارا برای نخستین بار در این رقابت ها حضور دارد.

 بندر مرزی آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و مرز جمهوری آذربایجان واقع و سه هزار و ۵۰۰ ورزشکار در این شهرستان ساماندهی شده است.  

منبع:ایرنا

منتظرتان هستیم