به گزارش آژانس خبری ریحان؛ سیدرضی فلاح چای عضو دوره سوم و چهارم شورای اسلامی شهر لاهیجان، عضو فعلی شورای حل اختلاف این شهرستان و کارمند بازنشسته اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بود که پس از چهار روز بستری شدن در بیمارستان پیروز لاهیجان و پارس رشت فوت کرد.

در تماس با فرزند وی که هم اکنون مدیر بیمارستان پیروزلاهیجان است، دکتر سیده مریم فلاح چای گفت: پدرم پیش از این هیچ بیماری نداشت و در سلامت کامل بسر می‌برد، ولی حدود یک هفته پیش دچار تب و علائم سرماخوردگی و سپس مشکلات ریوی شد که با رعایت همه جوانب بهداشتی و مراقبت‌های فردی چند روز در منزل نگهداری شد.

وی افزود: اما با درگیر شدن ریه‌های او، ابتدا در بیمارستان پیروز لاهیجان تحت مراقبت‌های ویژه قرار گرفت که با وخامت وضعیت جسمانی اش دو روز بعد به بیمارستان پارس رشت انتقال داده شد که صبح چهارشنبه در این بیمارستان فو ت کرد.

فرزند او اظهارداشت: در زمان بستری شدن وی در منزل تمام جوانب بهداشتی و موارد فردی را با وجود آنکه نمی‌دانستیم مبتلا به ویروس کرونا شده یا نه، رعایت کردیم و اجازه ملاقات او به کسی داده نشد و حتی فرزند دندانپزشک وی که در رشت ساکن است نیز اجازه حضور بر بالین پدر را نیافت.

وی خاطرنشان کرد: با اینکه اعضای خانواده تمامی مراحل ایمنی و بهداشتی نسبت به ویروس کرونا را رعایت کرده و همه در سلامتی کامل بسر می‌بریم، ولی از همه دوستان و آشنایان برای حضور در منزل و تسلیت حضوری عذرخواهی کرده ایم و برای حفظ سلامت شهروندان و عزیزان از هرگونه تجمع و برگزاری مراسم ترحیم نیز خودداری شده است.

فرزند سیدرضی فلاح چای درباره شایعه مرگ پدرش به دلیل ابتلا به ویروس کرونا نیز گفت: از اول بخاطر جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و مشکوک بودن به آن با وی مانند بیماران کرونایی رفتار کردیم، ولی تاکنون جواب آزمایش مشخص و اعلام نشده است که به محض مشخص شدن به اطلاع همشهریان خواهد رسید.

وی از همدردی کلیه اقوام و مردم شهرستان لاهیجان در فقدان پدر شادروان فلاح چای تشکر کرد و بار دیگر از پذیرایی مردم در منزل عذرخواهی کرد.

منبع:YJC

منتظرتان هستیم