به گزارش آژانس خبری ریحان؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید هادی موسوی در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته ماسال با بیان اینکه امروز عده‌ای به دنبال دوقطبی کردن جامعه هستند، اظهار کرد: در پایان سال یک حرکت بزرگ سیاسی را در پیش داریم و نباید بگذاریم عده‌ای این حرکت بزرگ مردمی را به حاشیه ببرند.

وی با تأکید بر اهمیت بیشتر وحدت در جامعه امروز گفت: دشمن با به راه انداختن جنگ رسانه‌ای، اقتصادی و تبلیغاتی به مصاف ملت ایران و انقلاب اسلامی آمده است که در این شرایط بیش‌ازپیش نیاز به وحدت حول محور ولایت داریم.

امام‌جمعه ماسال با اشاره به هفته کتاب‌خوانی و ضرورت افزایش سرانه مطالعه در کشور تصریح کرد: بابت حمایت نکردن از فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی از مسؤولان شهر گله‌مندیم، اداره ارشاد و مسؤولان کتابخانه عمومی شهدای ماسال از ظرفیت نماز جمعه برای ترویج این فرهنگ غنی استفاده کنند.

موسوی با اشاره به هفته بسیج گفت: بسیج، فرهنگ ایثار، شهادت و استکبارستیزی است، نسل سوم و چهارم انقلاب یقیناً از سایر نسل‌ها ثابت‌قدم‌ترند.

وی با تقدیر از عملکرد قوه قضاییه تصریح کرد: عدالت اجتماعی و مبارزه با فساد دو مأموریت مهم قوه قضاییه در گام دوم انقلاب است؛ در این مدت کوتاه مدیریت آیت‌الله رئیسی شاهد اقبال عمومی مردم به دستگاه قضا هستیم، در این مدت بسیاری از پرونده‌های مفاسد اقتصادی، ارزی، زمین‌خواری، فرار مالیاتی به سرانجام رسیده و بیش از ۴۹ هزار میلیارد تومان به بیت‌المال بازگشت.

امام‌جمعه ماسال با اشاره‌ به منابع طبیعی و تولیدات دامی عشایر ماسال گفت: کسی که سال‌های سال اجدادش پروانه چرا داشته و می‌خواهد ساختمان خود را بازسازی کند باید حقش محفوظ بماند البته کسی که می‌خواهد با اعمال زور و نفوذ اقدام به ساخت‌وساز کند باید جلویش گرفته شود.

منبع:فارس

منتظرتان هستیم