به گزارش آژانس خبری ریحان؛ با هماهنگی‌های انجام شده با اسپانسر های این تیم  و همچنین هماهنگی با مسئولان هیات فوتبال گیلان، تماشای بازی سپیدرود و بادران تهران در هفته شانزدهم رقابت‌های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور رایگان اعلام شد.

رادنی دیدار افزود: با توجه به رایگان بودن تماشای این بازی و همچنین نیاز مبرم تیم سپیدرود به حضور پرشور طرفدارانش، امیدواریم که هواداران زیادی به ورزشگاه بیایند و همچون گذشته از تیم خود حمایت کنند.

وی اضافه کرد: متاسفانه سپیدرود در چند دیدار گذشته نتوانسته نتایج خوبی را کسب کند و نیاز مبرم به پیروزی در این دیدار خانگی دارد که در این امر، طرفداران می‌توانند نقش بسزایی در پیروزی تیم  سپیدرود داشته باشند.

تیم‌های فوتبال سپیدرود و بادران تهران عصر روز جمعه هفته جاری ۱۵ آذر ماه از ساعت ۱۴ در هفته شانزدهم رقابت‌های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف هم می‌روند.

تا پایان هفته پانزدهم رقابت‌های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور جام آزادگان با حضور ۱۸ تیم، بادران تهران با ۲۲ امتیاز در مکان هشتم و سپیدرود رشت با ۱۵ امتیاز در مکان دوازدهم جدول رده بندی قرار دارند.

منبع:YJC

منتظرتان هستیم