سرقت میلیاردی زن نظافتچی از خانه مرد تبریزی

۳۱ فروردین ماه سال‌جاری بود که گزارش سرقت ۳ میلیاردی از خانه‌ای در منطقه کوی نصر تبریز به پلیس ۱۱۰ گزارش شد؛ بدین ترتیب تیمی ازمأموران پلیس آگاهی تبریز برای بررسی صحنه جرم و دستگیری عامل این سرقت ماهرانه وارد عمل شدند.

آژانس خبری ریحان :

کارآگاهان با حضور درمحل با صحنه عجیبی روبه‌رو شدند، همه وسایل داخل خانه سرجایش بود و هیچ به هم ریختگی وجود نداشت و تنها گاوصندوق داخل خانه به سرقت رفته بود و بررسی‌ها نشان از آن داشت که سرقت از سوی یک آشنا صورت گرفته است.

تیم پلیسی در تحقیقات میدانی پی بردند که مرد جوان چندی پیش برای نظافت خانه‌اش از یک شرکت خدماتی درخواست نیرو کرده که در همین راستا زن جوانی برای کار نظافت به این خانه مراجعه کرده است.

با توجه به آشنا بودن سارق گاوصندوق خانه، کارآگاهان زن جوان را که برای کار نظافت به این خانه رفت و آمد داشت دستگیر کردند که وی در بازجویی‌ها ادعا داشت در ماجرای سرقت گاوصندوق نقشی نداشته و بی‌گناه است.

شکار سارق در دوربین مداربسته
مأموران پلیس آگاهی تبریز در ادامه تحقیقات فیلم دوربین‌های مداربسته اطراف محل سرقت را مورد بازبینی قرار دادند و مشاهده کردند مرد جوانی روز حادثه پس از پرسه زدن و زاغ زنی خانه، در خانه از داخل باز شده و مرد جوان وارد خانه می‌شود اما صحنه خروج این مرد مرموز از خانه در هیچ کدام از دوربین‌ها ثبت نشده بود.
بدین ترتیب مأموران در تحقیقات میدانی از اهالی محل به یکی از همسایه‌ها رسیدند که سرنخ مهمی را پیش روی مأموران قرار داد.
پیرزن تنها به مأموران گفت: در خانه نشسته بودم که ناگهان صدای مهیب افتادن یک شیئی به پشت بام خانه آمد که خودم را به حیاط رساندم که دیدم ابتدا یک گاوصندوق از پشت بام به داخل حیاط افتاد و سپس مرد جوانی خودش از پشت بام پایین آمد و وارد حیاط شد.

وی افزود: شوکه شدم، مرد جوان به سرعت با کشیدن گاوصندوق از خانه خارج شد و پا به فرار گذاشت.
مأموران درادامه تحقیقات با تصویر به دست آمده از متهم موفق به شناسایی وی شدند و در بررسی پی بردند که این مرد با زن جوان که برای کار نظافت به خانه مرد جوان رفته در تماس بوده است.

تیم پلیسی با اقدامات فنی و پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه مرد جوان شدند و در عملیاتی غافلگیرانه مرد جوان به نام سیروس دستگیر شد.
در حالی که پیرزن تنها سیروس را شناسایی کرده بود وی ادعا کرد که در ماجرای گاوصندوق نقشی نداشته و با دعوت زن جوان که کار خدماتی می‌کرد برای سیم کشی به آن خانه مراجعه کرده است.

با این ادعاها زن نظافتچی هم بازداشت شد و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.
بنا بر این گزارش، متهمان برای تحقیقات بیشتر و افشای راز این سرقت معمایی در اختیار پلیس آگاهی تبریز قرار دارند.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://reihaan.ir/?p=20004

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: