به گزارش آژانس خبری ریحان؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید هادی موسوی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ماسال با تشکر از مردم بابت حضور میلیونی در مراسم شهادت سردار سلیمانی اظهار کرد: حضور میلیونی مردم در مراسم تشییع پیکر شهدای مقاومت نشانه انزجار مردم از آمریکا و استکبار و دنیای سلطه بود.

وی با بیان اینکه باطن تشییع پرشور و حضور میلیونی مردم اعلام تنفر آن‌ها نسبت به آمریکا، رژیم صهیونیستی و نظام سلطه بود، گفت: تشییع پیکر مطهر سردار سلیمانی در چندین استان ایران و عراق نشانه ارادت مردم به حافظان امنیت در منطقه است که در این مراسم همه مردم از اصناف مختلف و با سلایق مختلف حضور پرشور داشتند.

خطیب جمعه ماسال با اشاره به اینکه قاسم سلیمانی مظهر زنده‌بودن انقلاب است، بیان کرد: برخی زمانی که اختلافات و اغتشاشات اتفاق افتاده بود گمان می‌کردند کار نظام تمام است اما تشییع‌جنازه حاج قاسم نشان داد انقلاب زنده است درواقع مردم وفای خود را به انقلاب و آرمان‌های آن نشان دادند.

وی به نقش سردار سلیمانی در مقابله با تکفیری‌ها اشاره کرد و افزود: امروز همه می‌دانند که اگر تکفیری‌ها به کشور ما می‌آمدند چه بلایی سر ما می‌آمد اما دلاورمردی‌های سردار جبهه مقاومت و مدافعان حرم باهث نابودی داعش شد.

منبع:فارس

منتظرتان هستیم