به گزارش آژانس خبری ریحان؛ مدیر مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید اشجعی آستارا روز پنجشنبه اعلام کرد: دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی برقی، حرارتی و گردنده، طی سه هزار و ۱۰۵ نفر ساعت در روزهای گذشته در مرکز آموزش برگزار شد.

بهبود معاشکار افزود: ۷۰ سرباز نحوه تعمیر رادیاتور برقی، بخاری فن دار، پنکه، هود، هواکش، جاروبرقی و جاروشارژی را فراگرفتند و این آموزش ها زمینه اشتغال و درآمدزایی آنها را بعد از خدمت مقدس سربازی فراهم خواهد کرد.

وی ادامه داد: مرکز آموزش فنی و حرفه ای آستارا در این رابطه، با هنگ مرزی این شهرستان تفاهم نامه همکاری آموزشی منعقد کرده بود و با کمیته امداد امام (ره) نیز برای آموزش خانواده های تحت پوشش، تفاهم نامه امضا کرده است.

معاشکار بیان کرد: مرکز آموزش فنی و حرفه ای آستارا فعالیت خود را از سال ۷۶ آغاز کرده و صدها نفر در رشته های مختلف این مرکز، آموزش می بینند و بسیاری از مهارت آموختگان، برای خود شغل ایجاد کرده اند.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید اشجعی آستارا از جوانان جویای کار خواست، نوع مهارت و حرفه مورد علاقه خود را به مرکز اعلام کنند، تا با برگزاری دوره آموزش آنها، زمینه کسب و کار و اشتغال جوانان فراهم شود.

منبع:ایرنا

منتظرتان هستیم