ساخت ۵۰۰ واحد مسکن محرومین در گیلان تا پایان سال

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان، از ساخت ۵۰۰ واحد مسکن محرومین در این استان تا پایان سال جاری خبر داد و افزود: سپاه پاسداران با ساخت مسکن محرومین باری را از دوش دولت برداشته است.

به گزارش آژانس خبری ریحان، سرهنگ الیاس کوثری امروز در آیین بهره‌برداری از ۶۰ واحد مسکونی شهید مدرس رشت، با بیان اینکه فراهم‌آوری منزل مسکونی یکی‌ از نیازهای اساسی در جامعه است، اظهار کرد: در قرآن کریم ۷۱ بار کلمه بیت یعنی منزل آمده است که این مهم نشان دهنده نقش منزل مسکونی در ایجاد آرامش در جامعه است.

وی با تاکید بر لزوم توجه به ساخت منزل مسکونی برای جوانان و نسل جدید گفت: یکی‌ از نیازها برای کاهش سن ازدواج در کشور، فراهم آوری منزل برای جوانان است و سپاه قدس گیلان برای ایجاد منزل مسکونی برای نیازمندان و جوانان پاسدار اقدامات خوبی را در این استان انجام داده است.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان از ساخت ۵۰۰ واحد مسکن محرومین در این استان تا پایان سال جاری خبر داد و افزود: سپاه پاسداران با ساخت مسکن محرومین باری را از دوش دولت برداشته و با تلاش خیرین و بسیج سازندگی در سال جدید ۵۰۰ واحد مسکن محرومین در اختیار مستمندان قرار می‌گیرد.

کوثری با اشاره به ساخت بیش از ۸۰۰ واحد منزل مسکونی توسط سپاه قدس گیلان برای پاسداران افزود: پاسداران شبانه روز در حال ارائه خدمت به مردم در عرصه‌های مختلف هستند لذا سپاه قدس گیلان ساخت ۸۹۲ واحد برای کارکنان خود در سطح استان را در دستور کار قرار دارد.

به گزارش ایسنا، پروژه‌های در دست احداث سپاه قدس گیلان توسط شرکت خانه‌سازی رزمندگان استان گیلان شامل پروژه های ۱۱۰ ‌واحد مسکونی شهید دوربین بندرانزلی، ۶۵۰ واحدی مسکن شهید سلیمانی رشت، ۷۳ واحدی لاهیجان و ۶۰ واحدی شهید مدرس رشت می‌باشد.

 

منبع:ایسنا

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://reihaan.ir/?p=10996

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: