به گزارش آژانس خبری ریحان، بیست وپنجم بهمن سال گذشته دعوایی میان دو همسایه در ساختمانی در محله رسالت رخ داد و همسایه‌ها وارد ماجرا شدند تا دعوا را پایان دهند. در این درگیری زن همسایه بیهوش و مرد ۷۵ ساله همسایه، مصدوم و بعد از یک ماه بستری شدن در بیمارستان شهدای تجریش تهران فوت کرد وخانواده‌اش از زن همسایه و خانواده او شکایت کردند.
در ادامه ساسان غلامی، بازپرس شعبه سوم دادسرای جنایی تهران از کارشناسان پزشکی قانونی خواست درباره مرگ مشکوک این مرد اعلام‌نظر کنند که آن‌ها هفته گذشته گفتند مرد بر اثر نارسایی تنفسی به دنبال خونریزی مغزی ناشی از ضربه‌ای سخت که به سرش اصابت کرده به قتل رسیده است؛ بنابراین خانواده مقتول از خانواده همسایه که برسر جای پارک خودرو، باعث مرگ مرد ۷۵ ساله شده بودند، شکایت کردند.
در ادامه زن مستاجر و فرزندانش برای تحقیقات به شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی تهران احضار شده و زن میانسال به بازپرس جنایی گفت: من و دو فرزندم از ۱۰ ماه پیش از حادثه، مستاجر این ساختمان شدیم. مقتول تمایلی نداشت ما در اینجا زندگی کنیم و به عناوین مختلف با ما درگیری داشت. شب قبل از حادثه از شهرستان مهمان داشتیم و پسرم خودروی امانتی دایی‌اش را داخل حیاط پارک کرده بود.
مرد همسایه جای پارک خودرو را بهانه و دوباره با ما دعوا کرد. او به من سیلی زد و با شدت درگیری بیهوش شدم و نفهمیدم در آن شلوغی چه کسی ضربه مرگبار را به وی زد. او با افراد دیگری هم در ساختمان اختلاف داشت شاید آن‌ها در دعوا، ضربه مرگبار را به او زده باشند.
این در حالی بود که پسر زن مستاجر نیز به بازپرس پرونده گفت: سال‌ها به عنوان مهاجم در تیم امید پرسپولیس بازی می‌کردم و آقای گل این تیم بودم،، اما به دلیل آسیب‌دیدگی مجبورشدم از فوتبال فاصله بگیرم. من و خانواده‌ام درقتل مرد همسایه نقشی نداشتیم. روز حادثه، مرد همسایه مقابل خانه‌مان آمد و محکم به در زد و وقتی بیرون آمدیم شروع به فحاشی کرد و مادرم برای آرام‌کردن او همراه وی به حیاط رفت. مرد همسایه دست‌بردار نبود و بدرفتاری و فحاشی می‌کرد. با اصرار مادرم خودرو را برداشتم تا به دایی‌ام پس بدهم که وقتی برگشتم متوجه حال بد مادرم و پیرمرد همسایه شدم.
دختر خانواده هم در تحقیقات مدعی شد، در مرگ پیرمرد نقشی نداشته است.
قرار شد پلیس از جوان فوتبالیست و خانواده‌اش و نیز همسایه‌ها که شاهدان دعوای مرگبار بودند دوباره تحقیق کند تا راز ضربه مرگبار به مرد همسایه فاش شود.
منبع: روزنامه جام جم

منتظرتان هستیم