راه حل سیاسی ایران برگزاری رفراندومی دموکراتیک در فلسطین است

وزیر امور خارجه گفت: راه حل سیاسی جمهوری اسلامی ایران برگزاری رفراندومی دموکراتیک در میان همه فلسطینیان است

به گزارش آژانس خبری ریحان، حسین امیر عبداللهیان در جمع رسانه‌ها و مستقبلین در پارک ایران در مارون الراس لبنان اظهار داشت: امروز در منطقه مرزی مارون الراس هستیم و یکبار دیگر با صدای بلند حمایت خود را از مقاومت لبنان در مقابل رژیم اشغالگر صهیونیستی با صدای بلند اعلام می‌کنیم.

وی ادا که داد: روز گذشته در دیدارم با آقای سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان تحلیل‌ها و ارزیابی‌های دقیقی را از ایشان دریافت کردم. اظهارات ایشان موید این موضوع مهم بود که امروز مقاومت لبنان و مقاومت فلسطین در قوی‌ترین و بهترین وضعیت خود قرار دارد ولی از طرف دیگر صهیونیست‌ها در بدترین وضعیت قرار دارند و با بحران‌های چندلایه سیاسی، اجتماعی و امنیتی مواجهه هستند.

وزیر امور خارجه تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران همواره دوست روزهای سخت لبنان بوده است. ما با قوت دوست روزهای سخت و آسایش لبنان خواهیم ماند.

امیر عبداللهیان بیان کرد: مقاومت لبنان اثبات کرد که صهیونیست‌ها فقط زبان قدرت را می‌فهمند و مقاومت مهم‌ترین گزینه‌ای است که امنیت، آسایش و حفظ تمامیت ارضی را برای لبنان به ارمغان آورده است.

وی عنوان کرد: منقه ما وارد صفحه جدیدی از همکاری‌های دسته جمعی شده است. آینده برای کشورهای منطقه آینده‌ای بسیار روشنی است و بی تردید تمامی تحولات مثبت منطقه در مقابل اقدامات رژیم صهیونیستی منجر به انزوا و فروپاشی رژیم صهیونیستی خواهد شد.

وزیر امورخارجه گفت: راه حل سیاسی جمهوری اسلامی ایران برگزاری رفراندومی دموکراتیک در میان همه فلسطینیان است. رفراندومی بین ساکنان اصلی فلسطین اعم از مسیحی، یهودی و مسلمان است.

امیرعبداللهیلان خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران جز خیر، امنیت و رفاه برای منطقه نمی‌خواهد.

منبع:مهر

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://reihaan.ir/?p=17462

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: