به گزارش آژانس خبری ریحان؛ دو تیم بسکتبال جوانان عادلی صومعه‌سرا و خانه بسکتبال کرمانشاه در دومین دیدار مرحله پلی‌آف رقابت‌های لیگ بسکتبال جوانان دختر کشور به مصاف یکدیگر رفتند.

تیم بسکتبال عادلی که با ترکیب ملیکا شادمان، کمند کاظمیان، سودا شیدایی، مهدیه موسی پور، مائده عاشورزاده، پرنیان ترابی، زهرا عبرتی، سبا یوسفی آزاد، نرجس چراغی، فائزه موسوی زاده، مهدیه مردفکری، فاطمه پورمحمد، مبینا مسیبی، مژده حسین زاد، شقایق معینی نژاد در لیگ جوانان شرکت کرده در نخستین دیدار در ورزشگاه شش‌هزارنفری شهدای رشت مقابل تیم خانه بسکتبال کرمانشاه تن به شکست ۷۴ بر ۵۶ داد.

جوانان عادلی در دومین دیدار از مرحله پلی‌آف در شهدای رشت به مصاف خانه بسکتبال کرمانشاه رفت و با شکست ۸۵ بر ۴۸ از رسیدن به جمع چهار تیم پایانی لیگ بسکتبال جوانان دختر کشور بازماند. شادی عادلی با اشاره به نخستین تجربه حضور بسکتبالیست‌های گیلانی در لیگ جوانان دختر کشور اظهار کرد: تیممان در سه سال متوالی در لیگ گیلان شرکت کرده و مقام‌های ششمی، نایب‌قهرمانی و قهرمانی کسب کردیم؛ برای نخستین بار در لیگ جوانان کشور به میدان رفته و از نتیجه تیممان در نخستین تجربه بازی‌های کشوری راضی هستم.

وی با بیان اینکه تیممان با تلفیقی از بازیکنان صومعه‌سرا و رشت در لیگ جوانان دختر شرکت کرد، افزود: مهم‌ترین هدف تیم بسکتبال جوانان عادلی در رقابت‌های لیگ بسکتبال، معرفی چهره‌های شاخص این تیم بوده است؛ ۱۲ بازیکن از شهرستان صومعه‌سرا و سه بازیکن از شهرستان رشت نفراتمان را تشکیل دادند.

سرمربی تیم بسکتبال جوانان عادلی صومعه‌سرا با بیان اینکه تیممان یک باشگاه خصوصی است، تصریح کرد: برای حضور در رقابت‌های لیگ کشوری، مسؤولین اداره ورزش و جوانان شهرستان صومعه‌سرا، اداره کل ورزش و جوانان گیلان، رئیس هیئت بسکتبال گیلان و تنی چند از علاقه‌مندان به ورزش به باشگاه عادلی کمک کردند.

عادلی با تأکید بر حضور پرقدرت در لیگ بسکتبال سال آتی بیان کرد: هدف‌گذاری تیممان برای حضور در رقابت‌های فصل بعد، کسب یکی از سکوهای اول تا سوم خواهد بود؛ تیممان از بازیکنان و کادر فنی بومی تشکیل‌شده و پنج سال قدمت دارد؛ پیشرفت بازیکنانمان در سال‌های اخیر محسوس بوده و می‌توانند به پیراهن تیم ملی برسند.

منبع:فارس

منتظرتان هستیم