به گزارش آژانس خبری ریحان؛ سرهنگ رسول عزیزی، فرمانده انتظامی لاهیجان گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت از منازل و ساختمان‌های نیمه کاره در نقاط مختلف این شهرستان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پاسگاه لفمجان حین گشت زنی، فردی که با یک دستگاه وانت در حال سرقت از یک ساختمان نیمه کاره بود را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی لاهیجان اظهار داشت: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد که پلاک خودرو سارق نیز سرقتی بوده و پس از مواجهه سارق با مدارک به دست آمده، متهم ۲۸ ساله به ۹ فقره سرقت از منازل و ساختمان‌های نیمه کاره اعتراف کرد.

سرهنگ عزیزی با بیان اینکه متهم در ادامه اعترافاتش بیان داشته که اکثر سرقت‌ها را با هم دستی فرد دیگری انجام داده و همدستش اموال مسروقه را در استان البرز فروخته است، گفت: تلاش‌ها برای دستگیری همدست سارق ادامه دارد.

او با اشاره به اینکه متهم با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد، تصریح کرد: می‌توان از وقوع بسیاری از سرقت‌های مشابه این پرونده با رعایت هشدار‌های بسیار ساده پلیس پیشگیری کرد، لذا می‌طلبد که شهروندان در این زمینه هشدار‌های پلیس را جدی بگیرند.

منبع:YJC

منتظرتان هستیم