به گزارش آژانس خبری ریحان؛ سرهنگ سید جعفر جوانمردی با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع ۲ فقره سرقت خودرو در رضوانشهر، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

 این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ماموران پلیس آگاهی با بررسی دوربین های مداربسته محل های سرقت و دوربین های پایش تصویری، یک متهم‌ را در این پرونده‌ها شناسایی کردند افزود: با هماهنگی قضائی متهم در شهرستان بندرانزلی دستگیر و ۲ دستگاه خودروی پراید سرقتی کشف شد.

 وی تصریح کرد: متهم در بررسی فنی پلیس به سرقت یک دستگاه خودروی پراید دیگر از شهرستان بندرانزلی و انتقال آن به رضوانشهر اعتراف کرد که این خودرو نیز توسط ماموران کشف شد.

 سرهنگ جوانمردی با اشاره به فروش برخی از قطعات و لوازم خودروهای مسروقه توسط  سارق خاطرنشان کرد: در این راستا یک نفر مالخر شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی دستگیر شد.

 فرمانده انتظامی شهرستان رضوانشهر در پایان با بیان اینکه سارق ۳۱ ساله و مالخر ۲۵ ساله با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند از شهروندان خواست، ضمن رعایت نکات ایمنی در راستای پیشگیری از سرقت، در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک مراتب را بلافاصله به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

منبع:ایرنا

منتظرتان هستیم