دسترسی همه گردشگران به موزه رشت امکان پذیر نیست

رشت- معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گیلان با تاکید بر اینکه دسترسی همه گردشگران به موزه رشت امکان پذیر نیست، گفت: با تأمین اعتبار مورد نیاز موزه رشت ساماندهی می‌شود.

به گزارش آژانس خبری ریحان، مرتضی رضایی صوفی ظهر پنج شنبه در مراسم رونمایی از دو جام رشی و تول در موزه رشت، اظهار کرد: با توجه به قدمت فرهنگی و تاریخی گیلان، داشتن موزه در خور شأن مردم مور مطالبه است.

وی با اشاره به قرارگیری موزه رشت در مرکز و محیط پرتردد شهر افزود: دسترسی همه گردشگران به موزه رشت امکان پذیر نیست و این مکان باید در فضای بهتری و دور از محیط ترافیکی تعریف شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گیلان با تاکید بر ساماندهی موزه رشت بیان کرد: با تأمین اعتبار مورد نیاز موزه رشت ساماندهی می‌شود.

رضایی صوفی با اشاره به اقدامات اثربخش در حوزه اکتشافات در گیلان، اضافه کرد: با توجه به اکتشافات خوب در حوزه میراث فرهنگی می‌طلبد موزه‌ای دارای ظرفیت‌های بهتر در استان باشیم.

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه موزه در توسعه فرهنگی افزود: آشنایی مردم با فرهنگ، تمدن و تاریخ کهن خوش از طریق موزه‌ها اتفاق می‌افتد و باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

منبع:مهر

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://reihaan.ir/?p=21044

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: