آژانس خبری ریحان :

 

* دبیر جبهه فرهنگی انقلاب در گیلان با بیان اینکه دستاوردهای انقلاب اسلامی باید در دهه فجر بازگو شود، گفت: تبیین دستاوردهای انقلاب باید مستمر و برنامه ریزی شده باشد، برای تحقق این موضوع باید از ابزار هنر و فرهنگ بهره جست.

حجت الاسلام مجتبی پوریوسفی در دومین جلسه کمیته فضای مجازی ستاد بزرگداشت دهه فجر چهل ودومین سالگرد پیروزی انقلاب در استان گیلان با بیان اینکه کمیته فضای مجازی یکی از ۲۲ گانه دهه فجر استان گیلان است، اظهار کرد: حدود ۲۰ نهاد از زیر مجموعه های کمیته فضای مجازی دهه فجر است.

وی با تاکید بر لزوم افزایش تولید محتوا در برنامه‌های دهه فجر در بستر فضای مجازی افزود: اکنون چهل و دومین سال از انقلاب اسلامی می‌گذرد و نسل جدیدی بر روی کار آمده که از بسیاری از اتفاقات دوران انقلاب بی‌خبر هستند و لذا تولید محتوا در این حوزه از ضروریات است تا نسل جدید با آرمان‌های انقلاب بیشتر آشنا شوند.

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب در گیلان با بیان اینکه دستاوردهای انقلاب اسلامی باید در دهه فجر بازگو شود، گفت: تبیین دستاوردهای انقلاب باید مستمر و برنامه ریزی شده باشد، برای تحقق این موضوع باید از ابزار هنر و فرهنگ بهره جست.

پوریوسفی ادامه داد: فضای مجازی فرصت خوبی است که محتواهایی که نسل جوان و نوجوان جامعه با آن بیگانه‌اند در قالب‌های هنری ارائه شود.

وی با بیان اینکه دشمنان همواره بدنبال تزریق یاس و ناامیدی در جامعه هستند گفت: ما باید در برابر هجمه های دشمنان ایستادگی کنیم چراکه دهه فجر فرصت مناسبی برای تزریق امیدواری به جامعه است.

وی از برگزاری جشنواره تولیدات محتوای رسانه ای با عنوان «ایران من» در گیلان همزمان با ایام الله دهه فجر خبر داد و گفت: این جشنواره در راستای تولید محتوای رسانه ای با رویکرد امید آفرینی و بیان دستاوردهای انقلاب برگزار خواهد شد.

انتهای پیام