به گزارش آژانس خبری ریحان؛ تیم های فوتبال داماش گیلان و بادران تهران پنجشنبه دوم آبان ۱۳۹۸ از هفته نهم رقابت‌های لیگ یک راس ساعت ۱۵ در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف یکدیگر رفتند.

در دقایق آغازین مسابقه دو تیم به ارزیابی یکدیگر پرداختند.مهمترین موقعیت گل در دقیقه ۱۹ حادث شد که شوت سرکش میلاد صفایی بازیکن داماش با اختلاف اندکی از چارچوب دروازه بادران به بیرون رفت.

در ادامه بازی متعادل و آرام دنبال شد و نیمه نخست با تساوی بدون گل راهی رختکن خاتمه یافت.

داماش نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در همان نخستین دقیقه این نیمه صاحب یک ضربه کرنر شد، ارسال مواج از روی نقطه کرنر  را سینا شاه‌عباسی با چرخش ضربه سر خود به گل تبدیل کرد تا شادی را برای داماشی ها به ارمغان آورد.

با این گل بازی سرعت گرفت.بادران حمله می کرد و داماش با ضد حملات خطرناک پاسخ می داد.

داماش گیلان در دقیقه ۶۱ می‌توانست اختلاف را به دو گل افزایش دهد، استارت سریع باقرپسند باعث شد توپ در موقعیتی مناسب به میعاد یزدانی برسد و ضربه دقیق این بازیکن به دیرک عمودی دروازه بادرانی‌ها اصابت کرد تا بازی همچنان با همان تک‌گل شاه‌عباسی دنبال شود.

در دقیقه ۸۹ سجاد موسوی تعویض طلایی داماشی‌ها موفق شد اختلاف را به دو گل افزایش دهد تا خیال هواداران را راحت کند.

با این یرد شیرین خانگی داماش موفق شد به چند هفته ناکامی پایان داده و از بحران خارج شود.

تیم فوتبال داماش گیلان در پایان بازی‌های هفته نهم رقابت‌های لیگ یک با کسب ۱۳ امتیاز به مکان هشتم جدول صعود کرد.

ترکیب داماش گیلان:

ایمان صادقی، آرمین منفرددوست، سید کاظم رحمانی، آزاد جعفرزاده، سینا شاه‌عباسی، محمد رستمی، مهدی نظر محمد پناه، میلاد صفایی، میعاد یزدانی، سعید طالبی و سعید باقرپسند.

سرمربی: سیامک فراهانی

ترکیب بادران تهران:

کوروش ملکی، پویا سیف پناهی، رضا مرادی، وحید اسماعیل بیگی، محمدامین آرام طبع، محمد رحمتی، محسن سفید چغایی، ابوالفضل ابراهیمی، یاسر درویشی، ایمان غلامی و کریم اسلامی.

سرمربی: فرهاد کاظمی

 

منتظرتان هستیم