به گزارش آژانس خبری ریحان؛فرماندار تالش در نشست خبری با اصحاب رسانه حوزه انتخابیه طوالش،رضوانشهر و ماسال ضمن تقدیر از زحمات و همکاری رسانه ها در جهت پوشش اخبار انتخاباتی در روز گذشته اظهار کرد : امروزه نقش فضای مجازی در زندگی اجتماعی و سیاسی  مردم بسیار پررنگ است و قطعا میتواند تاثیر زیادی بر تفکرات مردم بگذارد.

سید عیسی مهدوی با بیان اینکه رسانه ها حق نقد و حتی دفاع از برخی کاندیداها را دارند، افزود : ما طرفدار نقد سازنده هستیم اما  خبرنگاران نیز در نگارش مطالب و مشکلات دقت کافی را داشته باشند که موجب سواستفاده دشمنان نشود.

رئیس هیات اجرایی مرکز حوزه انتخابیه طوالش  با بیان اینکه امروز کشور با فشارها و توطئه های مختلفی مواجه است و قطعا اصحاب رسانه در روشنگری این توطئه ها میتوانند با دولت و نظام همکاری داشته باشند.

مهدوی با اشاره به آغاز ثبت نام کاندیداهای مجلس در تالش نیز گفت : خبرنگاران در بیان مطالبات مردم و معرفی درست کاندیداها به دور از نگاه سیاسی حضور فعالی داشته باشند.

در این مراسم دادستان تالش و عمران نعمت الهیان رئیس هیات نظارت بر انتخابات تالش نیز مطالبی در زمینه فعالیت رسانه ای بیان داشته و به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

منتظرتان هستیم