به گزارش آژانس خبری ریحان؛ جبار کوچکی‌‌نژاد با تبریک فرارسیدن چهل و یکمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: «ملت بزرگ ایران در طول ۴۰ سال گذشته بدون ترس و بی‌توجه به توطئه‌های اقتصادی و تحریمی غرب و مقاومت در مقابل سختی‌ها نشان داده به تحت هیچ شرایطی از آرمان‌های انقلاب و اسلام کوتاه نخواهد آمد».

وی افزود: «با توجه به توطئه‌های خارجی و مشکلات داخلی امروز نیاز کشور به حضور مردم در صحنه از همیشه بیشتر است و انتظار می‌رود مردم با شرکت پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن بر منافع ملی و تقویت امنیت ملی تأکید کنند».

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران تاکنون با مشارکت مردمی حفظ و صیانت شده است، اضافه کرد: «راهپیمایی ۲۲ بهمن یکی از شاخص‌های اصلی حمایت مردمی از نظام جمهوری اسلامی است که با توجه به حوادث منطقه و تحریم‌های هوشمندانه آمریکا برای از پا انداختن ملت بزرگ ایران بسیار در خنثی‌سازی هر توطئه علیه کشور تعیین کننده است».

کوچکی‌‌‌‌‌‌‌‌‌نژاد با تصریح اینکه ملت ایران تاکنون ثابت کرده‌اند ابزار تحریم و تهدید نمی‌تواند آنان را از انقلاب و نظام جدا کند، خاطرنشان کرد: «مردم هرسال در سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب با حضور خود کشور را مقابل توطئه‌های خارجی و داخلی بیمه می‌کنند».

منبع:آنا

منتظرتان هستیم