به گزارش آژانس خبری ریحان؛ علی اوسط اکبری مقدم شنبه شب در حاشیه بازدید از روند فعالیت حوزه انتخابیه شهرستان آستانه اشرفیه در جمع خبرنگاران اظهار داشت:  دوم اسفندماه شاهد برگزاری یک انتخابات سالم ، امن ، رقابتی و توام با مشارکت جداکثری مردم خواهیم بود.

وی ادامه داد: برگزاری یک انتخابات سالم می تواند اعتماد عمومی مردم را به نظام افزایش دهد که این مهم به تلاش و زحمت مضاعف کلیه عوامل برگزاری انتخابات نیاز دارد.

اکبری مقدم در ادامه با اشاره به روند خوب برگزاری انتخابات در شهرستان های استان گیلان اظهار داشت: روند برگزاری انتخابات در شهرستان آستانه اشرفیه نیز با توجه به امکانات و تمهیداتی که فراهم شده بسیار خوب است.

وی ضمن قدردانی از تلاش های عوامل برگزاری انتخابات در این شهرستان از آنان خواست تا با دقت و حساسیت بیشتری زمینه برگزاری یک انتخابات سالم را فراهم کنند.

وی همچنین از کلیه خبرنگاران و رسانه ها که با فعالیت خود زمینه برگزاری یک انتخابات پرشور با حضور حداکثری مردم را فراهم می کنند قدردانی کرد.

گفتنی است معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان و مدیر کل بازرسی این استان در آخرین ساعات ثبت نام کاندیداهای  یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با حضور در مرکز حوزه انتخابیه شهرستان آستانه اشرفیه ، روند برگزاری  انتخابات در این منطقه را مورد بازدید و ارزیابی قرار دادند.

شهرستان آستانه اشرفیه با داشتن دو بخش مرکزی و بندرکیاشهر دارای ۱۰۵ روستاست و در شرق استان گیلان واقع شده است.

منبع:ایرنا

منتظرتان هستیم