به گزارش آژانس خبری ریحان؛ اسدالله عباسی عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان رودسر در سالن اجتماعات این فرمانداری اظهار کرد: نارضایتی ایجادشده در اصلاح قیمت بنزین، موجب شد تا برخی از نمایندگان مجلس به دلیل اینکه مورد مشورت قرار نگرفته بودند موضوع استیضاح برخی از وزرا مانند وزیر کشور و وزیر نفت را مطرح کنند.

وی با بیان اینکه حذف کارت سوخت از سوی دولت اشتباه بزرگی بود، افزود: با نقد کردن دولت مخالف نیستم اما پس گرفتن امضاها توسط برخی از نمایندگان مجلس بعد از طرح استیضاح، کاری غیرمنطقی و غیرحرفه‌ای است.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نزدیک بودن به زمان انتخابات تصریح کرد: کشور در شرایط حساسی قرار دارد و استیضاح این وزرا توسط نمایندگان مجلس یقیناً به اختلافات و درگیری‌ها دامن می‌زد بنابراین لازم است در این شرایط حساس تابع امر ولی‌فقیه باشیم و فرمان او را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

وی با تأکید بر لزوم حفظ وحدت و همدلی و ایجاد فضای آرام برای مردم گفت: با توجه به‌قرار گرفتن در آستانه انتخابات، مدیران نباید در امر پاسخگویی به مردم غفلت کنند، باید شورونشاط اجتماعی را در جامعه ایجاد کنیم و مدیران نباید مردم را ناراضی و ناراحت کنند.

عباسی بداخلاقی سیاسی را آفت بزرگ کشور دانست و گفت: کسانی که اخلاق سیاسی را در انتخابات رعایت نمی‌کنند از طرفداران و حامیان من نیستند.

ثبت‌نام ۴۲ نفر در حوزه انتخابیه رودسر و املش

فرماندار رودسر نیز با اشاره به نزدیک شدن چهلمین روز جان‌باختگان حادثه اخیر کشور اظهار کرد: مدیران در حفظ و حراست از سازمان و مجموعه خود در برابر عده‌ای فرصت‌طلب جدیت بیشتری داشته باشند.

حسین اسماعیل‌پور با اشاره به‌قرار گرفتن در آستانه انتخابات مجلس در کشور افزود: برای حفظ امنیت و آرامش جامعه باید تلاش شود تا در مناسبت‌ها و مجالس از دعوت سخنرانانی که سعی در غوغا سالاری دارند و برای به چالش کشیدن همه‌چیز تلاش می‌کنند پرهیز شود.

وی با بیان اینکه برای حوزه انتخابیه شهرستان‌های رودسر و املش ۴۲ نفر برای رقابت‌های یازدهمین دوره انتخابات مجلس نام‌نویسی کردند، گفت: همه این افراد توسط هیئت اجرایی تائید صلاحیت شدند و یک نفر هم انصراف داد.

فرماندار رودسر از احداث دو دهنه پل در مناطق مختلف این شهرستان خبر داد و افزود: پل روستای گزافرود با پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصد و اعتباری بالغ‌بر ۹۰۰ میلیون تومان در حال اجرا است.

اسماعیل‌پور با اشاره به اجرای ساخت پل قاسم‌آباد با پیشرفت فیزیکی ۳۵ درصد بیان کرد: اعتبار اجرای این پروژه از ۹۰۰ میلیون تومان به یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان افزایش یافت. وی بر لزوم ساماندهی رودخانه‌ها در سطح شهرستان رودسر پیش از آغاز فصل تخم‌ریزی ماهیان را مورد تأکید مدیران اجرایی قرارداد.

منبع:فارس

منتظرتان هستیم