به گزارش آژانس خبری ریحان؛ جامعه اسلامی مهندسین استان گیلان در خصوص مطالب مندرج در برخی از خبرگزاری ها درباره مهندس کوچکی نژاد ، جوابیه ای به شرح ذیل منتشر نمود:

باسمه تعالی

پیرو درج مطالبی در برخی از خبرگزاری ها بر علیه آقای مهندس کوچکی نژاد دبیر جامعه اسلامی مهندسین استان گیلان و عضو شورای مرکزی کشور مبنی بر محکومیت در دادگستری شهرستان رشت بابت عدم پرداخت اجاره بهای واحد استیجاری تشکیلات جام گیلان، به استحضار می رساند این مجموعه دارای ۳۰ سال سابقه فعالیت در سطح کشور بوده و دارای مجوز قانونی از مراجع ذیربط می باشد که بمنظور اهداف اجتماعی و سیاسی با رویکرد مهندسی مشغول به فعالیت است. لازم به ذکر است که آقای مهندس کوچکی نژاد در آن مقطع زمانی تنها به عنوان یک عضو و دبیر مجموعه فعالیت داشته و مکاتبات و پیگیریهایی را جهت تأمین اجاره بهای واحد اشاره شده با شورای مرکزی جام کشور در سال ۸۹ انجام داده است. ولی متأسفانه بدلیل مشکلات مالی پرداخت مبلغ اجاره واحد به تأخیر افتاد که در نهایت این مبلغ پرداخت گردید. لذا با توجه به نزدیک شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی کاملاً واضح است که درج این گونه اخبار فقط در جهت تخریب دبیر جام گیلان و با اهداف خاص سیاسی و مغرضانه بیان شده است. حال برای روشن شدن اذهان عمومی سؤالات زیر مطرح می گردد :

۱- چرا این مطالب که مربوط به چندین سال قبل بوده، هم اکنون که یک ماه مانده به انتخابات مجلس شورای اسلامی عنوان می گردد؟

۲- چرا بدهی معوقه اجاره بهای یک تشکیلات شناسنامه دار بعنوان فساد مالی یک عضو شورای استانی مطرح شده و توسط برخی از خبرگزاری های خاص بصورت هدفمند رسانه ای می شود؟

در انتها جامعه اسلامی مهندسین استان گیلان بر خود لازم می داند ضمن دعوت از همه افراد و جریانات سیاسی به رعایت اصول اخلاقی و اسلامی در انتخابات مجلس شورای اسلامی، موضوع و مطالب درج شده را از طریق مراجع ذیصلاح پیگیری نماید.

«الْمُؤْمِنُ أَعْظَمُ حُرْمَهً مِنَ الْکَعْبَهِ؛ حرمت مؤمن از حرمت کعبه بالاتر است.» (خصال صدوق، ج۱، ص۲۷).

با احترام

شورای استانی جامعه اسلامی مهندسین استان گیلان

بهمن۱۳۹۸

جوابیه جام گیلان + مهندس کوچکی نژاد

منتظرتان هستیم