جنایت خیابانی با انگیزه‌ای باورنکردنی

برخورد شانه دو جوان به یکدیگر باعث نزاعی مرگبار شد.

آژانس خبری ریحان :

قتل یک غریبه در خیابان مرد جوانی را که مدعی است قصد داشته جلو ضربات مقتول را بگیرد به دادگاه کشاند.

متهم که از کارمندان بیمارستانی در تهران است ادعا می‌کند مقتول را نمی‌شناخته و به خاطر برخورد شانه‌‌هایشان به یکدیگر این قتل اتفاق افتاده است.

رسیدگی به این پرونده از ششم اردیبهشت سال گذشته به دنبال وقوع درگیری در یکی از خیابان‌های محله امامزاده حسن تهران آغاز شد. در آن درگیری پسر جوانی به نام فرید از ناحیه سینه چاقو خورده بود که به بیمارستان منتقل شد و ماموران کلانتری ۱۴۹ برای افشای ماجرا به تحقیق پرداختند. بررسی‌ها نشان می‌داد درگیری خیابانی میان قربانی و پسر جوانی به نام شاهین به خون کشیده شده است.

در حالی که تحقیقات پلیسی ادامه داشت از بیمارستان خبر رسید فرید به خاطر شدت خونریزی و پارگی ریه روی تخت بیمارستان تسلیم مرگ شده است.

با مرگ پسر جوان تحقیقات وارد مرحله تازه‌ای شد و ماموران به ردیابی عامل جنایت پرداختند. چهار روز از ماجرا گذشته بود که شاهین ۲۸ ساله بازداشت شد و به جنایت اعتراف کرد.

او گفت: من کارگر خدماتی در بیمارستان هستم. آن روز  از محل کار به خانه برگشتم و دنبال دوستم پویا رفتم. ما با هم سیگار خریدیم و مشغول صحبت بودیم. فرید که قبلاً او را ندیده بودم از کنارمان عبور کرد و شانه‌ام ناخواسته با او برخورد کرد. او که به نظرم حال طبیعی نداشت و مست بود عصبانی شد و فحاشی کرد. من از او عذرخواهی کردم و گفتم شانه‌ام ناخواسته با او برخورد کرده اما دست‌بردار نبود و مدام فحش می‌داد. به همین خاطر با مشت به صورتش زدم. نمی‌خواستم دعوا را ادامه دهم اما فرید چاقو کشید و به سمتم حمله کرد. من هم چاقوی کوچکی را که همیشه در جیب داشتم بیرون آوردم تا او را بترسانم. باور کنید من ضربه‌ای به او نزدم. فقط چاقو را به سمتش گرفتم تا بترسد. اصلاً متوجه نشدم چاقو چطور به سینه او خورد.

متهم ادامه داد: همان موقع از ترس اینکه دوستان فرید بیایند و من را بکشند فرار کردم و به شهرستان رفتم. آنجا مخفی شدم اما پلیس من را بازداشت کرد.

پسر جوان به دنبال این اعترافات، صحنه جرم را بازسازی کرد و برایش کیفرخواست صادر شد.

پرونده جنایت خیابانی به شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و قرار است به زودی به آن رسیدگی شود.

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://reihaan.ir/?p=20934

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: