به گزارش آژانس خبری ریحان؛ عظیم محمدپور، دبیر ستاد اربعین اصحاب رسانه سازمان بسیج رسانه استان گیلان در نشست ستاد اربعین اصحاب رسانه اظهار داشت: پیش ثبت‌نام خبرنگاران گیلانی برای اعزام کاروان خبری اربعین حسینی(ع) آغاز شده و اصحاب رسانه خود را برای حضوری فعال در همایش میلیونی پیاده روی اربعین حسینی(ع) آماده می‌کنند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران گیلانی با ارائه گذرنامه و یک قطعه عکس و مراجعه به دفتر بسیج رسانه گیلان می‌توانند در کاروان خبری اربعین حسینی(ع) پیش ثبت‌نام کنند افزود: هزینه ثبت‌نام متعاقباً و در مرحله ثبت نام نهایی اعلام می‌شود.

دبیر ستاد اربعین اصحاب رسانه سازمان بسیج رسانه استان گیلان گفت: پیش ثبت نام خبرنگاران و اصحاب رسانه تا پنجم تیرماه ادامه داشته و غیرقابل تمدید بوده و در مرحله ثبت نام نهایی، لیست خبرنگاران از طریق قرعه‌کشی اعلام می‌شود.

محمدپور گسکرئی خاطرنشان کرد: اصحاب رسانه برای پیش ثبت نام باید از مدیران مسئول یا مدیران خبرگزاری‌ها معرفی‌نامه به سازمان بسیج رسانه ارائه دهند و سهمیه هر رسانه، یک نفر برای ثبت نام نهایی و قطعی است.

وی با بیان اینکه با تدبیر مسئولسازمان بسیج رسانه گیلان، نخستین گروهی هستیم که ثبت نام اربعین را آغاز کرده‌ایم گفت: ۴۵ خبرنگار، عکاس، مستندساز، تصویربردار و فعالان فضای مجازی به کربلای معلی و نجف اشرف اعزام می‌شوند.

دبیر ستاد اربعین اصحاب رسانه سازمان بسیج رسانه استان گیلان اظهار داشت: اتاق خبر گیلان در شهرهای نجف و کربلا در آستانه اربعین حسینی(ع) راه اندازی می‌شود و این اتاق تا یک روز پس از اربعین حسینی(ع) فعال است.

منتظرتان هستیم