تغییر رئیس اتاق بازرگانی گیلان پس از ۲۲ سال

آژانس خبری ریحان:

قاسم رضائیان با کسب اکثریت آرا به عنوان رئیس جدید اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گیلان انتخاب شده است.
تیمور پورحیدری، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان از اعطای اعتبارنامه هیئت نمایندگان جدید اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی استان خبر داد.
او گفت: پس از اعطای اعتبارنامه ها؛ انتخابات داخلی بین ۱۵ نفر از هیئت نمایندگان، برای تعیین رئیس و هیئت رئیسه برگزار شد و قاسم رضائیان به عنوان رئیس جدید اتاق بازرگانی گیلان با کسب اکثریت آرا انتخاب شد.
به گفته رئیس سازمان صمت گیلان، این تغییرات تقریبا پس از ۲ دهه در استان گیلان انجام می‌گیرد.
پورحیدری افزود: با ظرفیت‌های مطلوب اقلیمی و منطقه‌ای گیلان، فضای فعالیت‌های تجاری برای افزایش تراز مراودات تجاری در عرصه بین‌المللی با بهره مندی از خرد جمعی و توانمندی‌های جدید فراهم شده است.
او با بیان اینکه تغییرات در عرصه نهاد تجاری، لازمه تحول و پویایی خواهد بود، برای انتخاب شدگان آرزوی موفقیت کرد و گفت: تحول همه جانبه از تیم جدید اتاق بازرگانی گیلان مورد انتظار است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان تصریح کرد: نظم دهی به برنامه‌ها و تسهیل در خدمت رسانی به فعالان اقتصادی، ساماندهی دقیق امور اتاق بازرگانی، قطعا در توسعه، بسط و گسترش مبادلات و مراودات تجاری استان و کشور بسیار تأثیرگذار است.

قاسم رضائیان، رئیس جدید اتاق بازرگانی گیلان از تجار قدیمی صنایع غذایی کشور است که در بخش صادرات و واردات محصولات کشاورزی فعالیت می‌کند و کارخانه چای دارد.
انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان گیلان در ۲۰ اسفند سال ۱۴۰۱ برگزار شد و ۱۵ نفر در گروه‌های بازرگانی، صنعت، معدن و کشاورزی توانستند آرای لازم را کسب کنند تا به مدت ۴ سال به عنوان برگزیدگان هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی گیلان فعالیت داشته باشند. باشگاه خبرنگاران جوان گیلان رشت

در facebook به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در print به اشتراک بگذارید

لینک کوتاه خبر:

https://reihaan.ir/?p=19705

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: