به گزارش آژانس خبری ریحان؛ سرهنگ حمیدرضا فیضی با اشاره به جزئیات نزاع دسته‌جمعی در روستای علی‌آباد منجیل تصریح کرد: هشت نفر از استان خوزستان به‌منظور کارگری در باغات زیتون یکی از روستاهای شهرستان طارم حضور پیداکرده بودند که با تعدادی از اهالی روستا درگیر شده و کارشان به کلانتری منطقه و سپس به دادگاه کشیده می‌شود و با مداخله پلیس و مسؤولان قضایی این موضوع به صلح و سازش می‌انجامد.

فرمانده انتظامی رودبار با بیان اینکه این کارگران خوزستانی هنگام برگشت از شهرستان طارم در روستای علی‌آباد منجیل مجدد با همان اهالی روستای شهرستان طارم مواجه شدند، افزود: با بالا گرفتن درگیری و نزاع، ۶ نفر از کارگران خوزستانی به‌شدت مجروح و به بیمارستان ۳۱ خرداد منجیل انتقال داده می‌شوند و دو نفرشان مفقود می‌شوند که بعدها با تجسس و پیگیری جسدشان در سد سپیدرود پیدا می‌شود.

فیضی با اشاره به جزئیات بیشتر درگیری طارمی‌ها با خوزستانی‌ها افزود: هنوز مشخص نیست علت مرگ آن دو کارگر خوزستانی، قتل بوده یا غرق‌شدگی و این پرونده در دست بررسی است.

فرمانده انتظامی رودبار از دستگیری هفت نفر در درگیری علی‌آباد خبر داد و گفت: در سریع‌ترین زمان ممکن هفت نفر از مسببین اصلی این ماجرا دستگیر شدند که سه نفر  آزاد شدند و چهار نفر دیگر در بازداشت هستند.

منبع:فارس

منتظرتان هستیم