به گزارش آژانس خبری ریحان؛ تیم های فوتبال شهرداری آستارا و فومن در حالی که از رقبای خود پیش بودند نتوانستند از برتری خود محافظت کنند.

تساوی ثانیه پایانی شهرداری آستارا با چاشنی ناداوری!

تیم فوتبال شهرداری آستارا پس‌ازاینکه فصل را کابوس وار آغاز کرد، در هفته‌های اخیر با نتایجی درخشان موفق شد خود را به میانه‌بالای جدول برساند؛ شاگردان اشجاری در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ دسته دوم درگروه الف این رقابت‌ها از ساعت ۱۴:۳۰ در همدان به مصاف شهرداری این شهر رفت.

ترکیب تیم فوتبال شهرداری آستارا:

آیدین مسعودی – احمد آهی – احمد عزیزی – پویا عزیزپور – فرشاد ایمان پور – علیرضا ربیع زاد – مبین رضاپور – حسین آفرین زاد – محمد آزاد طلب – پویا گلدوست – پژمان ثباتی.

سرمربی: حسن اشجاری

آستارایی‌ها پیش از آغاز هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ دسته دوم با کسب ۱۹ امتیاز مکان پنجم جدول را تصاحب کرده و فاصله خود با تیم صدرنشین استقلال ملاثانی را به چهار امتیاز کاهش دادند. در سوی مقابل شهرداری همدان با یک بازی کمتر نسبت به همنام آستارایی خود با کسب ۱۶ امتیاز مکان ششم جدول را در اختیار داشته و می‌خواهد با استفاده از امتیاز میزبانی، به سه امتیاز دیدار دست پیدا کند.

دیدار دو تیم در هوایی سرد و برفی با ۳۰ دقیقه تأخیر آغاز شد، سرمای هوا بر کیفیت بازی تأثیر گذاشته و دو تیم در نیمه نخست نتوانستند گلی به ثمر برسانند. نیمه دوم مسابقه با گلزنی شهرداری آستارا آغاز شد، شاگردان اشجاری توسط اسماعیل حسین‌زاده به گل رسیدند و این گل تا دقیقه ۹۰ حفظ شد؛ داور در پنجمین دقیقه از وقت‌های اضافی به سود تیم میزبان اعلام پنالتی کرد، خطایی که کمی مشکوک بوده و در نهایت این ضربه به گل تساوی مسابقه منجر شد. شهرداری آستارا با تساوی دور از خانه مقابل همنام همدانی ۲۰ امتیازی شده و نتوانست از توقف استقلال ملاثانی استفاده کند؛ شاگردان اشجاری در پایان هفته دوازدهم در مکان پنجم جدول ایستادند و فاصله چهار امتیازی مرزداران گیلان با صدر جدول پابرجا باقی ماند.

امیدهای بربادرفته شهرداری فومن!

تیم فوتبال شهرداری فومن در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ دسته دوم در ورزشگاه سردار جنگل رشت به مصاف تیم فوتبال آوالان کامیاران رفت.

ترکیب تیم فوتبال شهرداری فومن:

آرمین رحیم زاده، مازیار حبیبی، فرهان فرهادی، هومن فلاح نژاد، هادی سهرابی، احسان عبدی، مهیار نازی پور، مهدی دلاورزاده، محمد قاسمی، مسعود نوری و فرشاد اسماعیل‌زاده

سرمربی: مصطفی حاجتی

ترکیب تیم فوتبال آوالان کامیاران:

امیر پارسازاد – بلال وکیلی – مهدی سرداری- وحید مرادی – میثم باشوکی -میلاد حسن‌پور – علی محمدی – حبیب حبیب‌پور – محمد خادمی- حامد نورالهی – کیوان مارابی.

فومنی‌ها تنها تیم بدون برد گروه الف رقابت‌های لیگ دسته دوم هستند، این تیم در خانه به مصاف آوالانی می‌رود که با کسب ۱۲ امتیاز در مکان دهم جدول ایستاده است. شهرداری فومن در دقیقه سوم مسابقه توسط احسان عبدی به گل رسید، گلی که تا پایان نیمه نخست حفظ شد؛ شهرداریچی‌ها در دقیقه ۵۴ اختلاف را به دو گل افزایش دادند ولی امیدهای این تیم در کمتر از سه دقیقه بر باد رفت.

کیوان مارابی در دقایق ۶۰ و ۶۲ دو بار گلزنی کرده و تیم شهرداری فومن را از کسب نخستین پیروزی فصل ناکام گذاشت؛ مجموع امتیازات تیم شهرداری فومن با تساوی دو بر دو مقابل آوالان به عدد سه رسید و این تیم همچنان قعرنشین جدول است.

منبع:فارس

منتظرتان هستیم