به گزارش آژانس خبری ریحان؛ هفته هشتم رقابت‌های لیگ دسته دوم با برگزاری ۱۴ مسابقه به پایان رسید و چوکا تالش با تساوی دور از خانه، به‌عنوان مدعی جدی صعود به لیگ یک، قد علم کردند.

تثبیت صدرنشینی چوکا با تساوی مقابل رزکان تیم فوتبال چوکا تالش بهترین عملکرد را بین سه تیم گیلانی حاضر در رقابت‌های لیگ دسته دوم پیش از آغاز هفته هفتم به نمایش گذاشت، شاگردان پیوس در دوئلی شش امتیازی مقابل ایرانجوان در هفته هفتم به پیروزی دست‌یافته و با کسب ۱۵ امتیاز صدرنشین لیگ شدند.

چوکا در هفته هشتم در کرج به مصاف تیم شهدای رزکان رفت، سید محمد حسینی، امیرمحمد زالی، یامین فلاح، صائب فرجی، علی سلیمانی، حبیب افرا، کیوان محمدنژاد، جواد مولایی، سامان نورمحمدی، حامد عظیمی و رضا اعتمادی نفرات پیوس برای آغاز دیدار مقابل رزکان بودند.

بیش از ۵۰ تن از هواداران چوکایی خود را به ورزشگاه رسانده و از همان دقایق آغازین مسابقه، تیم محبوب گیلان زمین را مورد تشویق قرار دادند، دو تیم در این دیدار یارای غلبه بر یکدیگر را نداشته و به تقسیم امتیازات رضایت دادند. سرمربی تیم فوتبال چوکا در پایان مسابقه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه دو تیم بازی پایاپایی به نمایش گذاشتند، اظهار کرد: رزکان به دلیل میزبانی، بازی را بهتر آغاز کرد ولی هرچه از زمان بازی گذشت، چوکا به بازی برگشت و توانست نمایش خوبی ارائه دهد.

فرشاد پیوس با اشاره به اینکه چوکا در اواخر نیمه نخست می‌توانست به گل برسد، افزود: دو موقعیت خوب در ۱۵ دقیقه انتهایی مسابقه به دست آوردیم ولی ایستادگی گلر رزکان مانع از گلزنی تیممان شد.

وی با تأکید بر تغییر سیستم چوکا در نیمه دوم مسابقه و میل به پیروزی تصریح کرد: میانه میدان را از آنِ خودکرده و حملاتمان را از جناحین تدارک دیدیم ولی در نهایت به‌تساوی رسیدیم.

سرمربی تیم فوتبال رزکان نیز در پایان مسابقه با اشاره به دیدار هجومی رزکان مقابل چوکا اظهار کرد: در دیدار امروز شانس با تیممان یار نبود و به حقمان نرسیدیم، توپ‌هایمان با بدشانسی به گل تبدیل نشد و سه امتیاز مسابقه را از دست دادیم.

محسن کریمی با تأکید بر ارائه بازی مالکانه رزکان مقابل چوکا افزود: در اغلب زمان‌های مسابقه، توپ و میدان را در اختیار داشتیم ولی نتوانستیم از موقعیت‌های پرشمارمان استفاده کنیم، صاحب یک ضربه پنالتی مقابل چوکا شدیم که گلر حریف مانع گلزنی شد. وی با بیان اینکه رتبه هشتمی شایسته تیم باانگیزه رزکان نیست، خاطرنشان کرد: در مقابل تیم صدرنشین لیگ بازی قابل قبولی از خود به نمایش گذاشته و درصد مالکیت توپ ۷۰ به ۳۰ برای رزکان بود.

تیم فوتبال چوکا تالش در پایان هفته هشتم رقابت‌های لیگ دسته دوم با کسب ۱۶ امتیاز در صدر رقابت های این گروه ایستاد.

منبع:فارس

منتظرتان هستیم